Експертна думка Руслана Демчака (актуальні новини)

11 ЧЕР

Три роки, як Україна отримала безвізовий режим із країнами Європейського Союзу

Сьогодні минає три роки, як Україна отримала безвізовий режим із країнами Європейського Союзу. Ми отримали не тільки можливість безперешкодного перетинання кордонів, а насамперед отримали вотум довіри з боку Європейського Союзу. Це стало сигналом, що наша країна на правильному шляху і може бути повноцінним членом європейського співтовариства.

Читати
03 ЧЕР

Вінницьких медиків і педагогів протестують на антитіла до #COVID19 - безкоштовно

Завдяки волонтерським зусиллям Фонду та Обласної організації «Європейської Солідарності» вже неодноразово надавалась допомага лікарням Вінниччини більше як 5 мільйонів гривень.

Читати
02 ЧЕР

Райони Вінниччини отримали чергову партію допомоги від Фонду Порошенка

Лікарні Вінниччини отримали чергову партію допомоги від Фонду Порошенка. Разом із захисними костюмами для медичного персоналу представники «Європейської Солідарності» передали пульсоксиметри.

Читати
01 ЧЕР

Чечельник, Теплик, Бершадь отримали допомогу від Фонду Порошенка

Влада провалила підготовку до епідемії на рівні медичних закладів, це визнають дві третини лікарів в Україні. Меценати, благодійники та бізнес були вимушені взяти відповідальність на себе.  

Читати
20 ТРА

Благодійниками у Вінницькій області надано допомоги більше як на 3,5 млн гривен

«Волонтерський десант» «Європейської Солідарності» Вінниччини підготував 500 продуктових наборів, які протягом тижня будуть доставлені по всіх районах Вінницької області. Це вже п’ята хвиля допомоги вінничанам, хоча подібні акції щодня відбуваються по всій країні.

Читати
13 ТРА

Мобільний рентген апарат отримала Вінницька районна лікарня

У Вінниці визначено три «лікарні першої хвилі» для госпіталізації пацієнтів з COVID-19: Вінницька міська клінічна лікарня №1, обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня та Вінницька центральна районна лікарня. Ці лікарні приймають та надають допомогу жителям з усіх районів області.

Читати
12 ТРА

Представники «Європейської Солідарності» привітали з професійним святом медичних сестер

"Вітаю з професійним святом медичних сестер! Сердечно дякую за Ваш труд, чуйність  та уважність  до чужої біди, особливо в такій непростий для країни час. Бажаю Вам в першу чергу міцного здоров’я і, звичайно, щоб Ваша праця була гідно оцінена" - Руслан Демчак.

Читати
08 ТРА

День пам’яті і примирення

Сьогодні, у День пам’яті і примирення ми вшановуємо героїв Другої світової війни тих, хто 75 років тому пройшов крізь смертельний вогонь і вистраждав мирне небо.

Читати
07 ТРА

Оратівська центральна районна лікарня отримала 100 захисних костюмів для медичних працівників

Зараз, коли держава не спроможна надати лікарям індивідуальні засоби захисту, ми не можемо бути осторонь. Наші лікарі знаходяться на передовій. Кожного дня вони ризикують своїм здоров'ям і життям. Тому  важливо зробити все можливе, щоб захистити, у першу чергу, медичних працівників, які щоденно допомагають хворим.

Читати
06 ТРА

Завдяки Фонду Порошенка передали Вінницькій обласній клінічній дитячій інфекційній лікарні 100 захисних костюмів лікарям

Від початку пандемії зазначалось, що коронавірус вражає більшою мірою людей похилого віку. Разом з тим, коронавірусом хворіють і дорослі, і діти. Діти переносять коронавірус практично безсимптомно, а тому є переносниками захворювання, яких виявити досить складно. Так, на перший погляд респіраторне захворювання, може виявитись #Ковід19. А це значить, що може захворіти лікар, який лікує дитину. Крім того в групі ризику залишаються діти з хронічним захворюванням легень, діабетом та імунодефіцитами.

Читати

 

1 2 3
...
29