Експертна думка Руслана Демчака (актуальні новини)

22 ЛИС

Як у Південній Кореї проходять іспити

Читати
27 ЖОВ

Руслан Демчак відвідав Собор Святителя Миколая Чудотворця

Руслан Демчак та Юлія Каплан, представники Посольства України в Республіці Корея, відвідали Кафедральний собор Святителя Миколая Чудотворця/

Читати
24 СЕР

Щиро вітаю Вас з 30-річчям Незалежності України!

Наша нація 30 років тому виборола своє право на самореалізацію та ідентичність. Протягом років незалежності ми продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, яка здатна утверджувати демократичні цінності, захищати власний суверенітет та територіальну цілісність.

Читати
23 СЕР

День Державного Прапора України

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня 2021 р. в Посольстві України у Республіці Корея відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу.

Читати
23 ЧЕР

Податкова реформа-2021

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України».

Більшість норм законопроєкт пропонує зробити діючими з 1 липня цього року. По-перше, це є відкритим порушенням законодавства, оскільки зміни до податкового законодавства, згідно з принципом стабільності, не повинні прийматися пізніше, ніж за шість місяців до нового бюджетного періоду. Однак, це не перше ігнорування законодавчих норм.

Читати
30 БЕР

НБУ підняв облікову ставку до 6,5%. Що це означає для нас?

Нещодавно НБУ підняв облікову ставку із 6,0% до 6,5%, а отже мрії і обіцянки Офісу Президента про дешеві кредити не можуть і не будуть виконані. А головне — НБУ сказав перше «ні» відновленню економіки.

Читати
15 БЕР

Стриманість НБУ робить ОЗДП інвестиційним інструментом тільки для нерезидентів

Ставки на депозити в українських банках минулого року стрімко падали та опустились в середньому по банківській системі нижче 3% річних за депозитами у валюті. Тому почала зростати цікавість українців до облігацій зовнішньої державної позики (ОЗДП). Про те, чи мають  українці змогу інвестувати в них, розповідає Руслан Демчак – ексзаступник голови Комітету фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради України.

Читати
23 ВЕР

Місцеві вибори мають стати вироком брехні, популізму, некомпетентності та зраді, які панують зараз в українській владі

«ЄС» – це команда справжніх патріотів, наші кандидати це – військові, волонтери, підприємці, лікарі, педагоги, громадські діячі.
На сьогодні «Європейська Солідарність» найрейтинговіша патріотична, проєвропейська політична сила в Україні.

Читати
19 ВЕР

Команда Партії «ЄС» на Вінниччині

19 вересня на конференції Вінницької територіальної організації Партії «Європейська Солідарність» підтримали рішення про висунення понад 2000 кандидатів до рад різного рівня та на посади міських, сільських та селищних голів Вінниччини.

Читати
01 ВЕР

Вітання із Днем знань!

Щирі вітання із Днем знань!

Читати

 

1 2 3
...
30