2016 рік буде більш заможним, ніж нинішній – Руслан Демчак

"Вважаю, що 2016 рік буде більш заможнішим, він буде із новими підходами і новим потенціалом для того, щоб ми вийшли на планові показники по Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», а врешті для того, щоб Україна була готова до вступу у Європейський союз" – про це в ефірі телеканалу «Вінтера», заявив народний депутат, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак коментуючи питання розвитку України у 2016 році.

 

«Сьогодні ми розуміємо в які реформаторські напрямки перенаправляти бюджет. У нас є амбіції по децентралізації. Громади будуть об’єднуватись більш активніше, на базі досвіду тих, хто вже працює”, – сказав Руслан Демчак.

 

Передумовами для розвитку та стабілізації економіки, зазначає парламентар, є перекриття каналів олігархічних монополій, які вижимали кошти із економіки, стабілізація національної валюти, пониження облікової ставки НБУ, збільшення золотовалютних резервів та стабілізація макроекономічних показників.

 

«Ми бачимо поступову стабілізацію ситуації на сході України. Коли ми її повністю стабілізуємо – це також дасть гарний посил для інвесторів. Україна знаходиться в такій точці, коли інвестувати дуже вигідно, адже можуть бути прибутки в цих інвестиціях» – додає Руслан Демчак.