Шановні земляки!

Я вдячний за кредит довіри. Ви повинні знати, що голос кожного з вас –  цінний і вирішальний. Я беру на себе відповідальність і даю вам слово, що буду робити все від мене належне для того, щоб наша країна та наша рідна Вінниччина жили краще. Жили по-новому!

Не буду давати пустих обіцянок, що з завтрашнього дня все зміниться. Ми на початку довгого та непростого шляху, але ми мусимо його пройти. Для того, щоб кожен з нас пишався тим, що він – українець! Багато вже зроблено – ми позбулись режиму кланів та дали відсіч агресору, ми продовжуємо захищати свою рідну країну, ми створюємо європейське майбутнє.

Ці позачергові вибори до Верховної Ради були своєрідним лакмусовим папірцем, тестом на зрілість для нашого народу, і ми цей тест  з гідністю склали. Той факт, що багато політичних сил-архаїзмів та псевдо-одіозних політиків, які дискредитували себе в попередні роки, не мають більше жодного шансу зайняти місце в Парламенті,  свідчить про те, що ми нарешті стали мудрішими, ми винесли гіркий урок, що без зміни всередині системи розраховувати на зміни в країні – неможливо. Тому наступним кроком мають бути якнайшвидше місцеві вибори.

Щиро бажаю змін для нашого народу та країни. Я не зраджу своїм життєвим принципам справедливості, чесності та правди. Не буду продавати свій голос та займатися метанням між різними політичними силами та партіями. Я свідомо зробив вибір на підтримку нашого Президента та на підтримку  проєвропейського вектору розвитку країни!

Переконаний, що мого досвіду, знань та умінь достатньо, щоб ефективно працювати у команді реформаторів, яка принесе довгоочікувані зміни в Україні та зможе побудувати моральне суспільство, де громадянин стоїть в центрі державної політики.

Дякую кожному з вас!

З повагою, Демчак Руслан