Необхідні пріоритетні економічні санкції проти Росії

1. Ввести заборону на імпорт російської нафти, нафтопродукти, бітуму зокрема, газу, вугілля та металів на ринок Республіки Корея.

Це 80% імпорту із росії.

Найбільші нафтові та нафтопереробні компанії РК:  SK Innovation  та S-Oil

 

2. Заборонити постачання до Росії високотехнологічних товарів.

Ідеться зокрема про електронні та телекомунікаційні прилади, комп'ютери, сенсори, лазери. Цей список доведений Сполученими Штатами Корейській стороні. Це єдине що Корейська сторона  почала виконувати, але під тиском США, зараз заявлено лише про 57 товарів, які точно ми не знаємо. Закликаємо Корейський уряд розкривати публічно інформацію про такі товари та розширювати список.

Samsung Electronics Co. і SK hynix Inc., два найбільших у світі постачальників мікросхем пам’яті.

 

3. Заборонити експорт важливих для росії технологій.

Таких як суднові дизельні генератори, турбогенератори, фотосепаратори, будівельна техніка, напівпровідники.

 

4. Закликаємо корейський бізнес припинити бізнес із росією.

Просимо Уряд Кореї розробити та реалізувати план заходів по підтримці корейського бізнесу у зв’язку із втратами пов’язаними із згортанням бізнесу із росією.

Samsung має фабрику телевізорів у Калузі, на південний захід від Москви. Це також найбільший постачальник мобільних телефонів у країні.

LG Electronics Inc. має завод в 100 кілометрах на захід від Москви, виробляючи побутову техніку та електроніку.

Hyundai Motor має місцеві складальні лінії в Санкт-Петербурзі, де випускає близько 230 000 автомобілів на рік.

У 2021 році Hyundai продала 38 161 автомобіль, а її партнер  Kia Corp — 51 869 автомобілів.

 

5. Призупинити виробництво кораблів для росії до моменту 100% повної оплати замовлення та закінчення війни розв’язаної росією в Україні.

Для суднобудівників є велика ймовірність втрат, оскільки більшість їхніх замовлень є контрактами з великою частиною оплати при доставці судна.

Три головні суднобудівники країни – Korea Shipbuilding & Offshore Engineering Co. (KSOE), Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering Co. і Samsung Heavy Industries Co. - отримали замовлення на будівництво на суму понад 7 трильйонів вон (5,6 мільярда доларів) на сім кораблів-транспортерів скрапленого газу та постачання обладнання на російські верфі.

 

6. Просити Уряд РК розширити санкції на всі російські банки. Заборонити російським банкам та їх дочірнім компаніям здійснювати операції через РК.

 

7. Просимо уряд Кореї закрити морські порти для російських кораблів і моряків, а також закрити небо для російських авіакомпаній.

Ці рішення не мають економічного обгрунтування, тому носять суто політичний характер. Разом з тим закриття портів не означає прикорочення торгівлі через море, можуть використовуватись Корейські судна та можливе перевантаження товарів за межами портів.

Це ж стосується і повітряного простору та фінансових операцій.