Руслан Демчак взяв участь саміті «OGP 2021»

Руслан Демчак взяв участь у глобальному саміті «OGP 2021» де Україна стала переможцем у номінаціях «Open Government Partnership Awards».

 

Вчора на 10-му ювілейному саміті міжнародної ініціативи «Партнерство Відкритого уряду» (OGP-2021) було оголошено результати всесвітнього конкурсу. У двох номінаціях – «Impact Award» та «Local Innovation Award» Україна здобула перші місця в обох номінаціях від Європейського регіону.

 

Національний ресурс «Prozorro. Продажі» здобув золото у категорії «Impact Award». У категорії «Local Innovation Awards» Хмельницька міська рада здобула золоту нагороду із проектом «План дій Зелене місто», а Вінницька міська рада отримала бронзу із проектом «Офіс зв’язку з громадськістю».

 

У цих номінаціях Україна змагалася з 17-ми іншими європейськими проектами, що змінюють та покращують якість життя в суспільстві. Це вже друга перемога нашої держави у подібному конкурсі (вперше Україна перемогла у 2016 р., так само з ресурсом Prozorro), що свідчить про вихід України на провідні позиції у сфері цифровізації публічних послуг.

 

Prozorro.Продажі допомагають державі та громадам заробляти на приватизації та оренді завдяки конкуренції на аукціонах. Станом на вересень 2021 року через систему Prozorro.Продажі реалізовано майна на суму понад 54 млрд грн.