Руслан Демчак відвідав захід «Успіхи децентралізації» у Сеулі

Руслан Демчак відвідав захід «Успіхи децентралізації» у Сеулі від Governors Association of KOREA (Асоціація губернаторів Кореї).


Учасники заходу – мери та губернатори 17 мегаполісів та провінцій, що входять до складу #GAOK, ділились досвідом, обговорювали питання місцевого розвиту власних територій та завдання децентралізації на національному рівні.


Хоча система місцевої автономії Республіки Корея була запроваджена 23 роки тому, країна все ще знаходиться в суспільстві, керованому центральним урядом. Однак, треба зазначити, що у питаннях децентралізації Корея зробила значний крок у виконанні завдань національного рівня щодо збалансування регіонального розвитку та виявлення нових двигунів зростання.


Деякі регіони країни настільки зміцніли, що можуть самостійно проводити заходи міжнародного рівня! Наприклад, Світова торгова виставка в Бусані-2030. Тож, рекомендую і нашим меріям встановлювати прямі контакти із регіонами Кореї та брати їх досвід до уваги.


Довідково: Асоціація губернаторів Кореї виступає від імені провінцій, як міст між центральним урядом та місцевими органами.


Основна мета діяльності організації – сприяти збалансованому розвитку регіонів у всій країні, а також сприяти здоровій місцевій автономії шляхом сприяння взаємному обміну та співпраці між столичними містами та провінціями, обговорення питань, що становлять спільний інтерес, та підтримки у міжнародних справах місцевих органів влади.