Чечельник, Теплик, Бершадь отримали допомогу від Фонду Порошенка

Нажаль, в Україні маємо великий відсоток лікарів, які захворіли на короновірус. Практично кожен шостий з тих, хто сьогодні хворий на #COVID19, це медпрацівник. Тому їх захист у пріоритеті, адже наші медпрацівники – це передова.

Влада провалила підготовку до епідемії на рівні медичних закладів, це визнають дві третини лікарів в Україні. Меценати, благодійники та бізнес були вимушені взяти відповідальність на себе.  

Фонд Порошенка та «Європейська Солідарність» продовжують організовувати допомогу для медиків по всій Україні. Вже два місяці разом з колегами із Фонду Порошенка та «Європейської Солідарності» займаємось благочинністю. Минулого тижня відвідали Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування (відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги), Чечельницьку та Теплицьку центральні районні лікарні.

Від Фонду передали медикам захисні костюми для боротьби з COVID-19. Лікарі в свою чергу оцінили їх високу якість. Розповідали, як засоби захисту шили за власні гроші, щоб хоч якось захиститись. Тому для медичного персоналу насправді було важливо отримати надійні засоби захисту, які дають можливість безпечно працювати і допомагати людям.