Оратівська центральна районна лікарня отримала 100 захисних костюмів для медичних працівників. Таку допомогу надав Фонд Порошенко в рамках підтримки медиків в період пандемії короновірусної інфекції.

 

Зараз, коли держава не спроможна надати лікарям індивідуальні засоби захисту, ми не можемо бути осторонь. Наші лікарі знаходяться на передовій. Кожного дня вони ризикують своїм здоров'ям і життям. Тому  важливо зробити все можливе, щоб захистити, у першу чергу, медичних працівників, які щоденно допомагають хворим.

 

На сьогоднішній день коштом Фонду Порошенка відновлюються апарати штучної вентиляції легень в різних медичних закладах по всій країні – оскільки купівля нового обладнання вкрай ускладнена через величезний попит на світовому ринку. Придбано комплекти реанімаційного обладнання для лікарень у Вінниці, Львові, Дніпрі Одесі та Тернопільській області – це монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцеві насоси, хірургічні відсмоктувачі, ларингоскопи, а також спеціальні окуляри, маски, рукавички та інше необхідне спорядження.