Сьогодні КНП «Калинівській центральній районній лікарні» передали 100 захисних костюмів для медиків. Калинівський район Вінницької області, нажаль, посідає друге місце після Вінниці по кількості інфікованих хворих – 72 особи. Тому така допомога від Фонду Порошенка є вкрай необхідною підтримкою для лікарів. 

Прикро, що в такій складній ситуації українська влада не допомагає своїм громадянам, а виступає «внутрішнім ворогом», який бореться проти української медицини, проти медиків, при цьому  переслідує тільки власні політичні і корупційні цілі. Допомогою ж країні займаються благодійники та  волонтери.

Зазначу, що загалом коштом Фонду Петра Порошенка за період пандемії закуплено 130 тис. захисних костюмів, які передаються у лікарні по всій країні, що працюють – зокрема і в осередках спалаху коронавірусу. Вінницька область отримала – 3500 костюмів.

Крім того, Фондом та представниками «Європейської Солідарності» ремонтується та закуповується медичне обладнання, передаються в лікарні засоби індивідуального захисту, а одиноким літнім людям передаються продуктові набори із товарами першої необхідності.