Благодійниками у Вінницькій області надано допомоги  більше як на 3,5 млн гривен

«Волонтерський десант» «Європейської Солідарності» Вінниччини підготував 500 продуктових наборів, які протягом тижня будуть доставлені по всіх районах Вінницької області. Це вже п’ята хвиля допомоги вінничанам, хоча подібні акції щодня відбуваються по всій країні.

 

Наша команда має сильну структуру по районах і містах. Завдяки чому ми оперативно реагуємо на звернення земляків, для яких така допомога є, без перебільшення, рятівною. Передусім надаємо підтримку одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, матерям воїнів загиблих на сході України.

 

Тоді як сьогодні Президент Володимир Зеленський проводить показовий звіт- прес-конференцію за підсумками своєї успішної роботи першого року, ми об’єктивно бачимо, знедолених лікарів та відсутність вчасної і адекватної реакції на виклики COVID-19.

 

Як у 2014 році волонтери взяли на себе ініціативу і захистили країну, так і зараз, під час пандемії, небайдужі – на передовій. Сподіваюсь, що ця невеличка допомога, стане в нагоді для тих, хто найбільше її потребує.

 

Допомога медикам і підтримка людей, що на час карантину найбільше цього потребують – два ключових напрями роботи, на яких зосередилася активісти «ЄС». Так, за останні декілька місяців Фондом Петра Порошенка та благодійниками у Вінницькій області надано допомоги  більше як на 3,5 млн гривень. Зокрема, придбавалось реанімаційне обладнання та медична апаратура, медичний персонал обласного центру та районів отримали 3500 захисних костюмів, понад 1000 продуктових наборів доставлено найбільш незахищеним верствам населення.