Представники «Європейської Солідарності» привітали з професійним святом медичних сестер

До Дня медичної сестри представники «Європейської Солідарності» мали нагоду привітати понад 300 медичних сестер Вінниччини відвідавши Вінницьку районну клінічну лікарню та Вінницьку міську лікарню №1.

 

Від Фонду Порошенка було передано чергову партію захисних костюмів районній лікарні. Це вже третя партія таких необхідних для медиків засобів захисту. Наразі було вручено 950 костюмів, загалом у цю лікарню передано понад 2,5 тисячі. Всі лікарні Вінницької області, отримали 3400 захисних медичних костюмів.

 

Крім того, до свого професійного свята, медичні сестри отримали солодкі подарунки.

 

На відміну від керівництва країни, Фонд з перших днів епідемії розпочав допомогу лікарням по всій країні, адже безпека медичного персоналу є першочерговою, персонал має почувати себе в роботі комфортно і захищено.

 

Завдяки благодійності, медичний персонал вінницьких та районних лікарень отримував окрім засобів індивідуального захисту, реанімаційне обладнання та медичну апаратуру. Активісти займались ремонтом апаратів штучної вентиляції легень, які передавали лікарням «першої хвилі» для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. А минулого тижня Вінницька центральна районна лікарня отримала сучасний мобільний рентген апарат. Вартість якого складає 1 мільйон гривень.

 

Місяць тому, коли ми передавали першу партію захисних костюмів у лікарню, запитували медиків про нагальні потреби. Саме мобільний рентген апарат був у цьому переліку. Ми раді, що допомога Фонду надійшла вчасно і є на сьогодні найнеобхіднішою для лікарні. Сподіваємося, що це дасть можливість уникнути важкої патології, вчасно діагностувати і надати необхідну допомогу. А найголовніше – зберегти життя.