Руслан Демчак: Я щиро бажаю змін для моєї країни і народу!

Я щиро бажаю змін для моєї країни і народу!

Моя програма – це план заходів, що наближають українську місцеву громаду та Україну в цілому по інфраструктурним, соціальним та духовним критеріям до європейських стандартів.

 

21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Безумовно, у кожного громадянина України є конституційне право заявити про своє бажання стати депутатом чи Президентом. Але потрібно розуміти: абсолютно не кожен готовий до того, аби професійно брати в цьому участь. Робота депутата – не просто відповідальність, але й практика та фаховість у багатьох питаннях. Це далеко не вміння знімати на камеру опонентів та влаштовувати погоні із вимогами дебатів чи проходження «детектору брехні». Це свідома, відповідальна та серйозна робота. 

За чотири з половиною роки ми разом з Вами пройшли дуже важливий шлях. Шлях закладення фундаменту створення надійної успішної європейської країни. Ми не зупинялися через перешкоди, не здавалися та робили нашу малу Батьківщину, а разом з тим і нашу країну  – краще. Ваші звернення, слушні зауваження, запити та натхненні слова допомогли нам покращити життя Іллінецького, Немирівського, Оратівського, Липовецького та Погребищенського районів.

Ми не маємо права втратити Україну!

За ці роки співпраці Ви переконались, що я не популіст. Завжди підкреслював, що прагну гідного життя для жителів нашого округу. Ніколи не обіцяв «золотих гір», але все, що ми планували – реалізовано. При цьому я завжди намагався робити більше, ніж того вимагають обов’язки народного депутата.

Вдячний за співпрацю всім небайдужим та ідейним керівникам, громадам, активістам і тим, хто приходив на наші спільні зустрічі та прийоми у громадські приймальні. Також вдячний своїй команді в особі своїх представників у Іллінецькому, Немирівському, Оратівському, Липовецькому та Погребищенському районах, за розуміння і оперативність у прийнятті рішень та допомогу населенню нашого округу.

Прошу Вас 21 липня зробити свідомий вибір! Щоб дозволити нашим громадам далі розвиватись! Державі на 100% профінансувати медичні розходи кожного громадянина! Діткам навчатись по новій Європейській програмі! Підвищувати зарплати та пенсії!

Ми маємо зробити це!