Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.

 

За результатами опитування населення по 18-у виборчому округу, до якого входять Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський та Оратівський райони, -  68,4% громадян точно планують йти на вибори, 17,9% - скоріше за все підуть, лише 3,8%  опитаних не мають бажання голосувати, а 4,7% ще не визначились із рішенням.

 

У ході соціологічного дослідження був визначений рейтинг кандидатів, за яких готові проголосувати жителі 18 виборчого округу 21 липня 2019 р. На першому місці, згідно отриманих даних, виборці зазначили кандидата Демчака Руслана Євгенійовича за якого готові віддати свій голос 30,8% опитаних, за ймовірного кандидата від Партії "Слуга Народу"  проголосували б 29,1%  респондентів, за кандидата від Партії "Українська Стратегія" - 12,3%. Далі у рейтингу розмістились: Олег Мейдич – 8,5%, Григорій Калетнік – 8%, Віктор Качур – 6,7%, Тетяна Редько – 2,1%.  

 

 

Зазначимо, що на початок проведення соціологічного дослідження, ще не було офіційної інформації про всіх кандидатів-учасників передвиборчих перегонів, а отже в опитувальниках були зазначені «ймовірні кандидати» від партій без зазначення прізвищ.

 

На сьогоднішній день, Центральна виборча комісія завершила прийом заявок. І всі кандидати визначені. Як вже відомо, деякі зазначені кандидати у опитуванні вирішили не балотуватись (Віктор Качур та Тетяна Редько). Також стало відомо про кандидата від Партії «Слуга народу»  - Павла Довганя. Вбачаючи те, що він є ставлеником та фактично правою рукою іншого кандидата по перегонам – регіонала Григорія Калетніка, можна припустити, що його підтримка буде значно меншою, адже за результатами дослідження «SOCIS», анти рейтинг Григорія Калетніка найгірший у регіоні і складає 40,5%! Зазначимо, що саме Павло Довгань був одним із дієвих осіб минулорічного конфлікту навколо рейдерського захвату земель у селі Агрономічне. Ці землі планувалось віддати  АТОвцям і родинам загиблих захисників України, а Павло Довгань «захищав» їх на користь свого керівника Григорія Калетніка влаштовуючи бійки із пенсіонерами.

 

Таким чином, рейтинг Павла Довганя розпорошиться серед інших кандидатів.

 

Під час проведення дослідження було опитано 1000 респондентів, що є достатньою вибіркою дослідження та репрезентує доросле населення України в цілому. Метод збору первинної соціологічної інформації - стандартизоване інтерв’ю "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів. Під час проведення дослідження було дотримано всіх вимог кодексу ЕRSOMAR, щодо практики проведення маркетингових та соціальних досліджень.