Війна – це не лише армія. Це також пошук союзників

Через війну національна безпека стала абсолютним пріоритетом для держави і кожного українця. Безпека України також стала частиною безпеки всієї Європи. За чотири роки фінансування збройних сил України досягло рекордної цифри, у 2018 році Міноборони отримало бюджет у 83,3 млрд. грн. Сьогодні наші збройні сили входять до десятка найсильніших армій Європи.

 

Ціль, яку я підтримую – інтеграція України в Євроатлантичний безпековий простір та набуття членства в організації Північно-Атлантичного договору. Україна має бути готова до членства НАТО у 2023 році. Система організації національної безпеки має відображати докорінну зміну геополітичних реалій, основна з яких – загроза тероризму й російської військової інтервенції.

 

Розвиток вітчизняного військово-промислового комплексу має відображати стратегічні інтереси України – розширення співробітництва з розробок озброєння та військової техніки із США, Канадою, країнами ЄС, Південно-Східної Азії.

 

Українська армія повинна продовжувати уніфікацію своїх стандартів із вимогами збройних сил країн-членів НАТО – через системне реформування Збройних сил України відповідно до вимог Альянсу,  регулярні спільні навчання з державами-членами Північно-Атлантичного союзу, підготовку сержантського, офіцерського та командного складу українських військовослужбовців у навчальних закладах країн НАТО та реформування української військової освіти з урахуванням кращих практик країн-членів НАТО.

 

У суспільстві має підтримуватись високий і почесний статус військовослужбовців України. Добробут тих, хто захищає батьківщину, та добробут їхніх сімей має гарантуватися державою.

 

Тільки рухаючись до членства в ЄС та НАТО, ми зможемо протистояти російській агресії та забезпечити Україні успішне європейське майбутнє.

 

Ми маємо зробити це!