Руслан Демчак виконав найбільше серед інших передвиборчих обіцянок (Слово і Діло)

Позачергові парламентські вибори мають відбутися 21 липня 2019 року. Підбиваючи підсумки роботи Верховної ради VIII скликання, «Слово і Діло» аналізує, як виконували програмні обіцянки депутати-списочники та мажоритарники. Проаналізовано наскільки ефективно працювали народні депутати, у всіх областях України.

 

У кожного мажоритарника «Слово і Діло» подивилось не лише рівень виконання обіцянок, але й кількість поданих законопроектів, пропозицій до таблиць поправок, депутатських запитів, виступів із місця та трибуни. Усі дані фіксувались від початку каденції до 1 червня 2019 року. У зрізі по Вінницькій області проаналізовано зокрема і як виконував обіцянки депутат-мажоритарник Руслан Демчак.

 

Руслан Демчак (ОВО №18) виконав 82% передвиборчих обіцянок. Загалом нардеп дав 11 обіцянок, з яких виконав 9 і жодної не провалив.Під час роботи в парламенті нардеп подав 114 законопроектів, 1 тис. 75 поправок та 180 депутатських запитів, 64 рази виступав із місця й 105 – за трибуною Ради. За даними письмової реєстрації, у ВР Демчак був присутній на 473 засіданнях.Переважна більшість обіцянок нардепа стосувалася покращення економічної ситуації в регіонах. У своїй програмі він пообіцяв домагатися законодавчого закріплення надходження до місцевих бюджетів плати за використання земель резерву й запасу в розмірі 4,5% від нормативно-грошової оцінки землі з подальшим використанням коштів на розвиток місцевої інфраструктури.Обіцянку Демчак виконав, підтримавши законопроект «Про добровільне об'єднання територіальних громад», який дає змогу сформувати самодостатні територіальні громади. Також нардеп проголосував за зміни до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році. Законопроектом пропонується надати повноваження розпоряджатися землями радам об'єднаних територіальних громад, що були утворені в процесі адміністративної реформи на початку 2015 року.Після ухвалення цього закону Державна фіскальна служба в 2016 році повідомила, що розмір орендної плати за землю має бути не меншим за 3 відсотки нормативної грошової оцінки й не може перевищувати 12 відсотків.Для округу Демчак пообіцяв домагатися виділення коштів для ремонту місцевих доріг. Прес-служба депутата повідомила, що для ремонту доріг вдалося залучити такі кошти: дотації 3 мільйони 644 тисяч гривень – капітальний ремонт дороги З–17 Біла Церква–Тетіїв–Липовець–Гуменне на ділянці (90+000–94+000) до смт Оратів (Оратівський район); дотації 900 тис. грн – ремонт вулиці Коцюбинського–Щербакова в місті Погребище; 66 тис. грн – вулиця Набережна в селі Ліщинці (Погребищенський район); 460,7 тис. грн – капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Корольова, смт Турбів (Липовецький район).У звіті Руслана Демчака за 2017 рік для ремонту доріг виборчого округу були залучені 2 мільйони гривень – капітальний ремонт дороги державного значення Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне до смт Оратів; 600 тис. грн – капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Інтернаціональний смт Дашів; 500 тис. грн – капітальний ремонт дороги на вулиці Шкільній у с. Росоша.

 

Джерело: www.slovoidilo.ua