Народний депутат України Руслан Демчак звітує за минулий рік своєї роботи в окрузі. У 2018 році завдяки Демчаку Р.Є. вдалося залучити 28 673 373 грн. та реалізувати 113 проектів у Немирівському, Погребищенському, Оратівському, Липовецькому та Іллінецькому районі Вінницької області.

 

Нагадаємо, у 2017 році було залучено 35,1 млн. грн. та реалізовано 121 проект, а у 2016 році було залучено 24,5 млн. грн. із відповідною реалізацією 61 проекту.

 

На залучені кошти закуповується сучасне медичне обладнання для ФАПів та лікарень; оновлюються матеріально-технічні бази загальноосвітніх шкіл, садочків, будинків культури; впроваджуються енергозберігаючі технології із реконструкцією будівель, ремонтом дахів та заміною вікон; ремонтуються та будуються нові водогони; освітлюються вулиці.

 

Як відзначає Руслан Демчак, незважаючи на зазначені об’єми, попереду ще багато роботи: «Ми вже складаємо стратегічні плани по розвитку наших об’єднаних територіальних громад, готуємо документи для реалізації нових проектів.

 

Пригадуєте, як багато хто не вірив в серйозність намірів щодо децентралізації? Але вже декілька років ми є свідками та прямими учасниками реальних її дій та результатів. Зроблено не мало, однак сьогодні ми не маємо права зупинитись на півдорозі.

 

Вдячний землякам, які сьогодні закладають фундамент для процвітання не тільки наших громад, але й всієї країни. Вдячний і всім тим, хто приходить до мене на зустрічі та особисті прийоми. Під час таких заходів та обговорень я маю можливість почути не тільки про проблемні та болючі питання, але це також дає мені можливість взяти до уваги Ваш досвід та зауваження, що я використовую під час законотворчої діяльності» - зазначено  у звіті народного депутата.

 

Повний звіт для завантаження за посиланням...