Про це повідомив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак.

 

«На зустрічі із Ростіном Бехнем Членом Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC, США) та його колегами Кевіном Піколі, заступником директора управління з міжнародних справ та Джорджем Пулен, старшим економістом департаменту нагляду за ринком говорили про торгівлю фінансовими та товарними деривативами, регулювання ринку деривативів, розробку політик, пов’язаних із новими підходами в цифровій економіці. 

 

Оскільки Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами займається регулюванням товарних деривативів, законопроектом з започаткуванням яких наразі займається Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності, Ростін Бехнем поділився своїм досвідом у питаннях регулювання товарних бірж та товарних ф'ючерсів в США» - розказав Руслан Демчак.

 

У свою чергу члени комітету поінформували американських гостей про актуальні законопроекти №9035 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» та №6303-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу» та заручились їх підтримкою у якості міжнародних експертів.

 

«Законопроект №6303-д спрямований на розширення інституційної спроможності Національної комісія з цінних паперів та фондового ринку України, як регулятора.

 

А проект №9035 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів», не дивлячись на таку загальну назву, є законом про нові правила роботи бірж та ринок похідних інструментів в Україні.

 

Ми вже двічі подавали аналогічні законопроекти, але вони повертались у Комітет.

 

У останнього законопроекта є високі шанси на прийняття. Ми вилучили із нього всі норми, які викликали суперечки» - резюмував Демчак.

 

http://rada.gov.ua/news/Novyny/162259.html