Про це свідчать результати останніх даних порталу «Слово і Діло», ключовим аспектом роботи якого є висвітлення інформації щодо обіцянок і стану їх виконання провідними українськими політиками та чиновниками.

 

Руслан Демчак посідає перше місце по відповідальності щодо наданих та виконаних  обіцянок серед всіх народних депутатів України та серед членів Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, де він є заступником голови.

 

 

Крім того, парламентар займає першу позицію серед депутатів-мажоритарників Вінницького регіону. Нагадаємо, Руслана Демчака було обрано до Верховної Ради у виборчому окрузі №18 до якого входять Немирівський, Погребищенський, Оратівський, Липовецький та Іллінецький райони.  

 

Головна мета проекту «Слово і Діло» – дотримання принципу транспарентності (відкритості) влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам.

 

Все це дає змогу звичайним громадянам на основі перевірених фактів та реальних результатів формувати власну думку стосовно ефективності та відповідальності конкретних представників української влади та політикуму.