Шановні земляки!

В останній час про мене з’явилось багато «новин» від псевдоборців за справедливість та псевдоконкурентів. Відразу кидається в очі, що пишуть всі ці «сенсації» ті, хто не мають шансу виграти передвиборчі перегони, саме тому вони вважають за потрібне поливати брудом основного конкурента замість того, щоб розповісти про свої успіхи та плани. Звісно, особи, які не звикли грати за правилами та не знають, що таке чесна перемога, не вигадали нічого кращого, ніж придумувати нісенітниці та сподіватися, що люди повірять газетам-одноденкам і змінять думку про свого кандидата, за якого планували голосувати.

Ні, це не спрацює! Люди вміють думати, аналізувати, співставляти факти і оцінювати людей не тільки за словами опонентів в жовтій пресі, але й по реальних діях!

Я відкритий до людей, і готовий відверто вести діалог з громадою. Мені нема чого приховувати, і я часто особисто зустрічаюсь з мешканцями нашого округу, знайомлюсь, розповідаю про себе та свою програму, відповідаю на ваші запитання.  Мій відкритий лист – для людей думаючих, які вміють відділяти емоції від фактів і об’єктивно оцінювати ситуацію.

Я наведу тільки кілька нісенітниць, які про себе прочитав нещодавно, і які, крім посмішки і співчуття до тих, хто витрачає на ці замовні статті купу грошей, не викликають нічого: мільйонер-олігарх, веде нечесний бізнес, бо інакше не зміг би так швидко розбагатіти, має кримінальні справи, не допомагав АТО та Майдану, бізнес фінансує Сбербанк Росії, проживає в Лондоні, працював з Фірташем, під час Майдану втік за кордон…

З першого дня подій на Майдані реанімобілі медичної мережі «Добробут», акціонером якої я являюсь, безкоштовно допомагали транспортувати поранених та важкохворих до київських лікарень, ми домовлялися про організацію лікування за кордоном  наших побратимів, всім колективом ми фінансового і матеріально підтримували Революцію гідності. Звичайно, я і сам особисто був на Майдані! Хай тікають за кордон вороги України! І самі небезпечні з них в Москві і перебувають!

Як і всі патріоти України, я не маю морального права відмовити у допомозі бійцям, які захищають нашу з вами землю і боронять наше майбутнє! Звичайно, я посильно підтримую їх, організовуючи лікування та реабілітацію учасникам АТО, надаючи фінансову допомогу сім’ям загиблих в АТО героїв, забезпечуючи медикаментами бійців АТО, амуніцією (кевларовими касками найвищого класу захисту, плащами-палатками, термобілизною, бушлатами, берцами та таке інше), організовуючи  ремонт військової техніки.

Так, я зумів побудувати успішний бізнес та зібрати коло себе однодумців та успішних працівників, дати робочі місця більші ніж трьом тисячам осіб. І я вважаю, що в політику мають іти саме  зрілі, вже сформовані і фінансово незалежні кандидати.

Я не вважаю себе бідною людиною, я маю можливість забезпечити себе та свою сім'ю. Але для цього мені прийшлось чимало трудитися - я почав працювати, ще будучи на третьому курсі інституту, а першу власну справу відкрив ще 17 років тому.

Я думаю, багато з вас знають істинну причину мого перебування у слідчому ізоляторі – те, що мені були пред’явлені звинувачення акурат перед виборами, коли і соціологічні дослідження, і відгуки з народу говорили про те, що в мене є всі шанси перемогти на виборах у 2012 році. Саме через страх конкурента програти вибори проти мене були сфабриковані справи. Але справедливість перемогла, і я зумів довести свою правоту.

Якщо тверезо мислити, хіба Центральна виборча комісія могла б допустити участь у  виборах кандидата з судимістю чи того, хто останні 5 років не проживав в Україні? Чи довірив би Президент людині, в етичності чи правдивості якої б виникали сумніви, представляти його (в окрузі)?

Я щиро вірю, що після Революції гідності та всіх випробувань, які випали на долю нашої країни, ці позачергові вибори до Верховної Ради нарешті стануть люстрацією старого режиму та старих методів нечесної боротьби.

Руслан Демчак