В рамках роботи по округу, протягом цього тижня Руслан Демчак зустрічатиметься із педагогічними працівниками Оратівського, Немирівського, Липовецького, Іллінецького та Погребищенського районів.

 

Під час зустрічі надаватимуться роз’яснення щодо нового Закону «Про освіту», який Верховна Рада України прийняла 5 вересня 2017 року. 

 

Нагадаємо, 25 вересня Закон підписано Президентом України і документ, вступив в силу з 28 вересня, за винятком ряду статей, згідно з перехідними положеннями.

 

Наприклад, навчання учнів за програмами 12-річної школи для початкової освіти розпочинається 1 вересня 2018 року, для базової середньої освіти - 1 вересня 2022 року і для профільного середньої освіти - 1 вересня 2027 року. Або стаття 61 про оплату праці педагогічних працівників, яка набирає чинності з 1 січня 2018 року і регламентується  поетапним підвищенням до 2023 року.

 

Рекомендуємо до ознайомлення ключові зміни Закону «Про освіту». Презентація підготовлена із використанням матеріалів Міністерства освіти і науки України.

 

Завантажити Презентацію...