Прийняття Верховною Раду Державного бюджету-2015 стало кроком назустріч у співпраці з МВФ. Про це в ефірі каналу «112 Україна» сказав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак.

«Перед прийняттям бюджету кожен депутат міг ознайомитись та проаналізувати проект. Нагадаю, якщо б фундаментальний документ не було прийнято до 1 січня, то спрацював би принцип 1/12. Тобто наступний місяць ми б жили за бюджетом минулого року, в якому, зокрема, не передбачено видатків на армію. Що ж до думок про те, що він антисоціальний, то хочу нагадати, що напередодні було проведено аналітику щодо скорочень деяких соціальних виплат. Жодне рішення не приймалося спонтанно, тому спекуляції тут недоречні», – наголосив Руслан Демчак.

Також він зазначив, що з 4 січня в Україні таки працюватиме місія МВФ. А ухвалення макропоказників держбюджету України на наступний рік стане початком співпраці. Вже після рекомендацій МВФ до 15 лютого до бюджету будуть внесені кінцеві зміни.

«Так, у кожного з нас є своя точка зору та амбіції. Та сьогодні усі депутати повинні працювати злагоджено, як єдиний механізм, аби виправдати кредит довіру українців. Ми маємо бути орієнтовані на результат, ставлячи на перше місце інтереси держави. Сьогодні в час соціально-економічного шторму потрібно бути командою, навчитись слухати і поважати одне одного, довіряти капітану», – додав народний депутат.