Наступний рік буде складним, тому доведеться економити. Про це в ефірі телеканалу «Рада» сказав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, коментуючи підсумки роботи Парламенту за минулий рік.

«В сьогоднішніх складних умовах говорити про ідеальний бюджет, який задовольнив би усіх парламентарів, важко. У країні криза. Україна перебуває в стані війни, тому наступний рік буде складним, доведеться економити. Зокрема, це стосуватиметься соціальних виплат. Та прийняття консолідованих рішень дасть шанс отримати підтримку міжнародної спільноти», – наголосив народний депутат.

Також він зазначив, що відповідно до прийнятого кошторису країни на 2015 рік передбачене фінансування армії на 80 млрд. гривень та 10 млрд. додаткових витрат.

Руслан Демчак також зазначив, що скасування позаблокового статусу України відкриває можливість інтеграції у міжнародну спільноту спільної безпеки. «Цей шлях довгий. Та, думаю, що 5 років – реальний термін», – резюмував він.

«Зміна податкового кодексу дає органам місцевого самоврядування механізми наповнювати місцеві бюджети. Як вони скористаються цією можливістю та чи раціонально використовуватимуть, побачимо», – додав парламентар щодо реформ у податковій системі.

Зокрема, у підсумках року Руслан Демчак зазначив, що незважаючи на усі труднощі, наступний рік буде реформаторським та насиченим. Оскільки у 2015 році працюватимуть в дії революційного Закону про Прокуратуру, вирівнювання платежів за рахунок збільшення мита, зменшення ЄСВ, скорочення податків для бізнесу.