На початку грудня Генеральною прокуратурою було розпочато перевірку даних е-дакларацій перших 6 депутатів щодо їх можливого ухилення від сплати податків. 

 

Як зазначив Генеральний прокурор Юрій Луценко, на предмет ухилення від податків будуть проаналізовані понад 100 декларацій про майно і доходи парламентарів.

 

Наразі стало відомо про перші результати.

 

Зокрема перевірку ГПУ та ДФС пройшов народний депутат України Руслан Демчак по якому, в результаті, було закрито кримінальне провадження через відсутність події злочину.

 

Як зазначив парламентар, він з розумінням поставився до ситуації: "Генеральна прокуратура показала, що не має подвійних стандартів щодо кого відбувається перевірка чи розслідування, незалежно від політичної приналежності народного депутата. 

 

Я дійсно пройшов  перевірку ГПУ та ДФС на предмет сплати податків на доходи, що були зазначені в е-декларації. Надав всі декларації та платіжки по сплаті податку на доходи фізичних осіб починаючи від 2007 року.

 

Результатом перевірки є підтвердження відсутності події кримінального правопорушення. Кримінальне провадження через відсутність події злочину – закрито" - розказав народний депутат.