За сприяння Руслана Демчака на округ додатково виділено 3 млн. грн.
За сприяння народного депутата України на округ №18 (Немирівський, Оратівський, Липовецький, Іллінецький, Погребищенський райони) додатково у 2016 році виділено 3 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 
Інформація щодо виділення субвенцій опублікована на урядовому порталі (розпорядження Кабінету міністрів України №980-р).
 
Більшою мірою кошти підуть на медичну та освітню галузі. Зокрема на придбання медичного обладнання та устаткування, придбання оргтехніки, комп’ютерної техніки, а також парт та стільців для шкіл.
 
На Немирівський район виділено 870 тис грн. на такі об’єкти:  
- Придбання твердопаливного котла для Комунального закладу Ситковецької селищної ради “Дитячий навчальний заклад “Сонечко”.
- Придбання кольпоскопу для пологового відділення Немирівської ЦРЛ.
- Придбання для пологового відділення Немирівської ЦРЛ фетального монітору.
- Придбання для Ситковецької, Гуньківської та Брацлавської ЗОШ I-III ступенів оргтехніки та комп’ютерної техніки.
- Придбання музичних інструментів для Комунального закладу Немирівської районної ради “Немирівська музична школа” м. Немирів.
 
На Оратівський район виділено 299 тис грн. на такі об’єкти: 
- Придбання меблів для дошкільного навчального закладу “Сонечко” смт Оратів.
- Придбання ігрових майданчиків для с. Рожична.
 
На Погребищенський район виділено 199 тис грн. на придбання медичного обладнання та устаткування для Погребищенської центральної районної лікарні, вул. Павла Тичини, 54.
 
На Іллінецький район виділено 520 тис грн. на такі об’єкти: 
- Придбання вуличного дитячого ігрового майданчику та обладнання для ДНЗ “Журавлик” та ДНЗ № 2 “Ластівка” Дашівської селищної ради.
- Придбання обладнання в тренажерний зал КЗ “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дашівської селищної ради.
- Придбання медичного обладнання та устаткування для ФАПів с. Василівка та с. Кантелина.
- Придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки Іллінецькій ЗОШ I-III ступенів №2.
 
На Липовецький район виділено 1 112 тис грн. на такі об’єкти: 
- Придбання КО 433-01 навісне обладнання сміттєвоза для Турбівської селищної ради.
- Придбання автомобілю ГАЗ-3307 для Турбівської селищної ради.
- Придбання парт та стільців для Турбівської, Білозерівської, Вахнівської, Зозівської, Іванківської, Козинецької, Лукашівської, Росошанської, Староприлуцької, Білянської та Брицької шкіл I—III ступенів, Липовецького району, Вінницької області.
- Придбання медичного обладнання та устаткування для Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Липовецької районної ради.
- Придбання медичного обладнання для Липовецької центральної районної лікарні Вінницької області.
- Придбання термографу та стетофонендоскопів для Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Липовецької районної ради.