Зокрема народний депутат відвідав Дитячий навчальний заклад №1 "Сонечко", якому на реалізацію проекту по впровадженню енергозберігаючих технологій і проведення утеплення фасаду будівлі та заміну віконних конструкцій,  за сприяння Демчака Р.Є. було виділено  1500 тис грн. із держбюджету та 200 тис. грн. із місцевого (разом – 1,7 млн. грн.).

 

Руслан Демчак перевірив перебіг робіт та їх відповідність кошторису.

 

Нагадаємо, що по Липовецькому району Руслану Демчаку вдалося залучити фінансування у 2015 році на два проекти по вирішенню проблеми із водопостачанням. Зокрема було виділено кошти на капітальний ремонт водомережі с. Соболівки (Сиваковецька сільська рада) та проект по забезпеченню якісною питною водою мешканців мікрорайону Скакунка у м. Липовець. Загалом на ці проекти у 2015 році було залучено – 629,90 тис грн.

 

У 2016 рік виділено 256,2 тис грн. із держбюджету та 38 тис грн. із місцевого бюджету (разом – 294,2 тис.грн.) на капітальний ремонт по заміні віконних та дверних блоків Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

На будівництво мереж водопостачання в селі Щаслива – виділено 328 тис грн. 

 

На капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Корольова в смт Турбів виділено 460,7 тис. грн. із держбюджету та 68,2 тис грн. із місцевого бюджету. Разом – 528,9 тис грн.