ВР ухвалила закон щодо соціального захисту членів сімей учасників АТО при нарахуванні субсидій
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», реєстр. №3339. За відповідне рішення проголосувало 237 народних депутатів.
 
Автор законопроекту, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, виступаючи у залі Парламенту, заявив, що законопроектом пропонується внести зміни Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які передбачають, що до сукупного доходу сім’ї, при призначенні допомоги, не враховується грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення.
 
«Слід зазначити, що аналогічна норма щодо неврахування доходу військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на час її проведення, діє при розрахунку та призначенні житлових субсидій. Тому її запровадження, при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, є логічним та доцільним», – заявив Руслан Демчак.
 
За його словами, прийняття законопроекту дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції.
 
«Метою та завданням законопроекту є поліпшення соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей шляхом надання їм соціальної допомоги», – зазначив народний депутат.
 
solydarnist.org