Руслан Демчак: Етика поведінки в Парламенті – це фактично зріз нашого суспільства

Народний депутат від фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак взяв участь у робочій зустрічі із Головою Місії Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради України Петом Коксом та Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм на тему «Діалоги з питань парламентської етики».

У своєму виступі народний депутат зазначив, що необхідно зробити все, щоб Парламент був не бізнес-клубом, а  клубом національної еліти. «Етика поведінки в Парламенті – це фактично зріз нашого суспільства. Змінювати українське суспільство потрібно, однак це може тривати не одне десятиліття. Тому нам всім необхідно сконцентруватися на відборі тих людей, які гідні бути парламентарями. Суспільству, в першу чергу, необхідно підвищити вимоги до кандидатів у народні депутати України”, – зазначив Руслан Демчак.

За словами парламентаря,  окремим «фільтром» для майбутніх депутатів виступають вибори, додатковим фільтром – внутрішньопартійна та внутрішньофракційна позиція.

“Мова йде про те, коли неетична поведінка депутата була приводом виключення його з лав партії. Впевнений, якщо є критична маса позитивного чи негативного у будь якому колективі, тоді вона і переважає та формує внутрішньокорпоративну культуру», – наголосив Руслан  Демчак.