Демчак: Фінансовий день у Парламенті має відбутись 29 березня

Проведення «фінансового дня» в Парламенті, що так і не відбувся 17 березня, може пройти 29 березня. Про це заявив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності  Руслан Демчак в рамках круглого столу Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

«Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман пообіцяв Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, що фінансовий день, який вчора не було проведено, відбудеться у вівторок, 29 березня» – зазначив Демчак.

Однак, при цьому народний депутат зазначив, що в цей день очікується також розгляд скандального питання відставки Генпрокурора Віктора Шокіна, що знову може відстрочити розгляд економічних проектів.

За словами парламентаря, порядок денний «фінансового дня» передбачає розгляд понад десятка  законопроектів про фінанси і банківську діяльність, прийняття яких передбачено програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом. Зокрема, мають бути розглянуті такі законопроекти: Про захист споживачів фінансових послуг (№2456-д), Про реструктуризацію валютних іпотечних кредитів фізичних осіб (№4004), Про ліцензування небанківських фінустанов (№3739), Про захист прав кредиторів (№2286а), Про реструктуризацію заборгованості підприємств (№3555), Про отримання зарплати в банку за вибором працівника (№2287а-1), Про страхування (№1797-1), Про регульовані ринки і деривативи (№3498, №3500, №3516), Про скасування мораторію на перевірки Нацкомісії з цінних паперів (№2300а).