Демчак пропонує забезпечити гарантований державою прожитковий мінімум для членів сімей учасників АТО з дітьми

Народний депутат від фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак виступив із ініціативою внести зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (№3339) щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції.

Зміни передбачають, що до сукупного доходу сім’ї, при призначенні допомоги, не враховується грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення.

«Матеріальне забезпечення учасників АТО у більшій мірі не відповідає їх неоцінимому внеску по захисту держави. Прийняття запропонованих змін дасть можливість надати соціальну підтримку та забезпечити гарантований державою прожитковий мінімум для малозабезпечених сімей з дітьми, батьки яких беруть участь у антитерористичній операції», – зазначив Руслан Демчак під час виступу на засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

27 січня  члени комітету одноголосно підтримали винесення даного законопроекту в залу Верховної Ради для прийняття за основу і в цілому.

 

solydarnist.org