Новини

22 СІЧ

Сільська молодь має отримувати до 50 гектар землі для створення власних фермерських господарств – народні депутати БПП

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, Григорій Заболотний, Леонід Козаченко, Андрій Немировський, Костянтин Яриніч, Андрій Лопушанський та Михайло Довбенко, підготували та внесли на розгляд Верховної Ради проект змін до деяких законодавчих актів щодо сприяння молоді при створенні фермерських господарств (реєстраційний номер 9487).

Читати
18 СІЧ

В парламенті зареєстрований законопроект, який посилить відповідальність за нанесення шкоди с/г землям – Руслан Демчак

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, Григорій Заболотний, Леонід Козаченко, Андрій Немировський, Костянтин Яриніч, Андрій Лопушанський та Михайло Довбенко, підготували та внесли на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження родючості сільськогосподарських земель» (реєстраційний номер 9486).

Читати
05 ГРУ

Руслан Демчак посідає друге місце у ТОП-10 нардепів-мажоритарників по відповідальності щодо наданих та виконаних обіцянок

Згідно останніх даних порталу «Слово і Діло» Руслан Демчак посідає друге місце у ТОП-10 нардепів-мажоритарників по відповідальності щодо наданих та виконаних обіцянок серед всіх народних депутатів України.

Читати
15 ЛИС

Демчак: держава зобов’язана забезпечити безкоштовним харчуванням під час навчання дітей учасників бойових дій

Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак ініціював законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання пільг дітям учасників бойових дій антитерористичної операції”.

Читати
12 ЛИС

Руслан Демчак та Михайло Довбенко запропонували зміни до законодавства, які дозволять виділяти кошти на реконструкцію водогонів у сільській місцевості

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак повідомив на свій сторінці у Фейсбук.

Читати
01 ЛИС

Як заробити на облігаціях і залучити мільярди з-під матрацу

Україна страждає від недорозвиненості фінансового сектору. В українського бізнесу немає достатньо варіантів залучення інвестицій. А українські громадяни не вірять фінансовим інструментам, обираючи матрац чи банку, і не вкладають у розвиток економіки. Все це достатньо її гальмує. Законодавці придумали вихід. Бізнес його підтримує і чекає.

Читати
31 ЖОВ

Депутаты поставят деривативы на голосование уже в этом году

Законопроект о новых фондовых инструментах вынесут на голосование Верховной Рады до конца 2018 года.

Читати
29 ЖОВ

Вимога ЄС щодо статутного капіталу у розмірі 5 млн євро для кредитних спілок може бути незастосована для України

Про це розказав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак.

Читати
21 ВЕР

Руслан Демчак: «Відтепер банки матимуть право здійснювати для клієнтів-фізичних осіб валютно-обмінні операції в безготівковій формі»

Про це повідомив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак на свій сторінці у Фейсбук.

Читати
20 ВЕР

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності провів зустріч із представниками Комісії США з торгівлі товарними ф'ючерсами

Про це повідомив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак.

Читати

 

1 2 3 ...   24