Новини

17 ГРУ

Руслан Демчак: Взяті на себе зобов’язання – виконую!

Будучи народним депутатом взяв на себе зобов’язання завершити реалізацію ряду проектів по 18 округу в рамках соціально-економічного розвитку регіону.

Читати
15 ЛИС

Руслан Демчак про Держбюджет 2020

Держбюджет 2020 – прийнято. Вже традиційно у рекордному турборежимі, навіть без розгляду правок до документу.

Загалом не простежується обіцяних економічних «проривів», як власне і «закінчення епохи бідності».

Читати
05 ЛИС

Кредиту МВФ - не буде

Не пройшло місяця, як керівництво країни запевняло нас, що існує багато маніпуляцій навколо переговорів з МВФ і наступний транш є фактично вирішеним питанням. Однак, вчора одне з найвпливовіших американських ділових видань The Wall Street Journal зазначило, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) відклав надання Україні фінансової допомоги.

Читати
24 ЖОВ

Україна піднялася в рейтингу Doing business-2020

За 5 років Україна піднялась на 48 позицій у Рейтингу «Doing Business». Тепер Україна посідає 64-е місце серед 190 країн.

Читати
08 ЖОВ

Офіційний коментар Демчака Р.Є. щодо інформації НАЗК

Читати
23 ВЕР

Розвиток громад припиняється. Гроші на соціально-економічний розвиток окремих регіонів мають бути повернені до держбюджету

6 вересня Міністерство фінансів надало доручення Держказначейству призупинити проведення видатків місцевих бюджетів по субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Крім того, Мінфін доручив Казначейству отримати згоду місцевих фінансових органів на відкликання раніше відкритих асигнувань. Якщо говорити простими словами, це означає призупинення виділення грошей місцевим бюджетам (призначення яких – розвиток медицини, освіти, формування інфраструктури ОТГ тощо).  

Читати
20 ВЕР

Фінансові установи більше не зможуть вказувати у рекламі неправдиві відсоткові ставки

Сьогодні Україна стала 120 державою у світі, де права споживачів фінансових послуг захищені законом. Законодавство України приведено у відповідність з міжнародними практиками і директивами ЄС – Верховна Рада підтримала законопроект1085-1 "Щодо захисту прав споживачів фінансових послуг".

Читати
13 ВЕР

Ринок небанківських фінпослуг зміниться. Верховна Рада прийняла закон про СПЛІТ

Руслан Демчак: "Вітаю фінансовий ринок із прийняттям закону про СПЛІТ (законопроект1069-2 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій з державного регулювання ринків фінансових послуг)".

Читати
25 ЛИП

Звернення Руслана Євгенійовича Демчака

Хочу подякувати всім, хто підтримав мене на виборах. Всім, хто вірив, підтримував і допомагав останні чотири з половиною роки!

Читати
17 ЛИП

Руслан Демчак: Я щиро бажаю змін для моєї країни і народу!

Звернення Руслана Євгенійовича Демчака до земляків.

Читати

 

1 2 3 ...   27