Руслан Демчак, народний депутат 8 скликання продовжує підтримку свого округу.

Так, минулого тижня він відвідав Липовецький та Іллінецький райони і передав лікарям центральних районних лікарень костюми індивідуального захисту для медпрацівників, а також засоби індивідуального захисту (спеціалізовані медичні захисні окуляри, рукавички та респіратори). Така допомога стала можливою завдяки екс нардепу та Фонду Порошенка.

«Це не перша допомога Фонду для Вінниччини. Ми вже передавали вінницьким лікарням реанімаційне обладнання та медичну апаратуру, а також дві партії захисних костюмів.

 

Прикро, що в такій складній ситуації українська влада не допомагає своїм громадянам, а виступає «внутрішнім ворогом», який бореться проти української медицини, проти медиків, при цьому  переслідує тільки власні політичні і корупційні цілі. Допомогою ж країні займаються благодійники та  волонтери.

 

Зазначу, що загалом коштом Фонду Петра Порошенка за період пандемії закуплено 130 тис. захисних костюмів, які передаються у лікарні по всій країні, що працюють – зокрема і в осередках спалаху коронавірусу. Вінницька область отримала – 3500 костюмів.

 

Сподіваюсь така допомога стане надійною підмогою медпрацівникам лікарень в нинішніх складних умовах їх праці» - зазначив Руслан Демчак.

 

Крім того, екс народний депутат по 18 округу, відгукнувся на запит Турбівської філії Липовецької центральної районної лікарні, Липовецької та Іллінецької ЦРЛ організувавши ремонт трьох апаратів штучного дихання легенів. Саме ці апарати потрібні для підтримки дихання у хворих на короновірус. Адже вірус вражає легені інфікованих. Тож для забезпечення достатнього надходження кисню людину підключають до апарату ШВЛ.