- Руслане Євгеновичу, за даними незалежного політичного ресурсу «Слово і Діло», ви входите у ТОП політиків України, що виконують передвиборчі обіцянки. Як ви вважаєте, чи все вдалось реалізувати за свою каденцію?


- Звичайно, зроблено чимало. За ці п’ять років ми реалізували майже 300 проектів по соціально-економічному розвитку регіону на які залучено 88,7 млн. грн.!


Разом з командою я вирішував питання по’вязані із розвитком медицини, освіти, соціальної сфери. Мені приємно, що відтепер діти наших 5 районів навчаються у теплих класах, адже багато шкіл тепер із новими вікнами, утепленими стінами, відремонтованими дахами та оновленими системами опалення. Сьогодні більшість школярів сидять за новими партами, які до цього не оновлювались понад 20 років.


Ми розвиваємо спорт, будуючи нові спортивні майданчики та реконструюючи наявні. Нове медичне обладнання та ліжка отримують не тільки ЦРЛ, але й невеликі амбулаторії. Ремонтуються сільські клуби, переоснащуються мережі водопостачання, освітлюються вулиці та ремонтуються дороги. Це далеко не повний перелік того, що зроблено і буде надалі вдосконалюватись. Адже, це тільки початок і попереду ще багато роботи.

 

Ми маємо це зробити!