Руслан Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Далеко не кожен готовий до того, щоб професійно керувати країною»

Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.

«На розвиток громад  наших п’яти районів вдалось залучити понад 28,5 млн. грн. Разом із активним керівникам ОТГ, головами міських, селищних та сільських рад ми вирішуємо питання по’вязані із розвитком медицини, освіти, соціальної сфери. Мені приємно, що відтепер діти наших районів навчаються у теплих класах, адже багато шкіл віднині із новими вікнами, утепленими стінами, відремонтованими дахами та оновленими системами опалення. Сьогодні більшість школярів сидять за сучасними партами, які до цього не оновлювались понад 20 років. Ми розвиваємо спорт, будуючи нові спортивні майданчики та реконструюючи наявні. Нове медичне обладнання та ліжка отримують не тільки ЦРЛ, але й невеликі амбулаторії. Ремонтуються сільські клуби, переоснащуються мережі водопостачання, освітлюються вулиці та ремонтуються дороги. Це далеко не повний перелік того, що зроблено і буде надалі вдосконалюватися. Без перебільшення – аби не політична воля Президента України Петра Порошенка розвивати децентралізацію, яка передає і бюджетні ресурси, і повноваження на місця – не було б таких позитивних результатів у житті територіальних громад», - розказав Руслан Демчак.

На всіх зустрічах питання виборів також проходило «червоною смугою». Руслан Демчак зауважив, що, безумовно, у кожного громадянина України є конституційне право заявити про своє бажання стати депутатом чи Президентом. Але потрібно розуміти: абсолютно не кожен готовий до того, аби професійно керувати країною. Питання виборів – не тема для жартів! Робота Президента - не просто колосальна відповідальність, але й практика та фаховість у багатьох питаннях.

 

Саме Президент Петро Порошенко забезпечив реалізацію масштабної програми реформ: гроші пішли до місцевих громад, змінюються на краще міста й села, ремонтуються і будуються нові дороги, змінюються медицина і освіта, створено нову поліцію, удосконалюється система соціального забезпечення.

Завдяки зростанню української економіки у державному бюджеті з’явилися кошти на підвищення мінімальних зарплат і пенсій. Із 1 березня 8 мільйонів пенсіонерів отримають збільшені пенсії. Загалом пенсії в середньому зростуть на 17-18%. Це друга індексація пенсій, яка була здійснена останнім часом. Раніше осучаснення пенсій відбулося наприкінці 2017 року. Така індексація пенсійних виплат відтепер проводитиметься щорічно, оскільки для цього з'явились ресурси. А тим пенсіонерам, які отримують мінімальну або близьку до неї пенсію, і від індексації виграли небагато, держава компенсує різницю, яка сформувалася у попередні роки, виплативши по 2410 гривень: 1205 грн в березні і 1205 грн в квітні.

 

Для кожного з нас найголовніше – це мир. І саме Петро Порошенко підняв на високий рівень боєздатність української армії – гарантію повернення миру на нашу землю. Він - єдиний, хто спроможний протистояти Путіну.

Сьогодні Європа підтримує нашу державу, бо бачить нашу послідовність і рух уперед. І це також заслуга Петра Порошенка.

 

Усе в наших руках. А тому ми маємо бути відповідальними за свій вибір, адже від цього залежить порядок в країні і її подальший розвиток» - підсумував свій виступ Руслан Демчак.