Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак взяв участь в урочистостях присвяченим відкриттю нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям у м. Іллінці. Сучасний стадіон облаштували на території найбільшого навчального закладу громади – Іллінецького НВК  «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст. №2», в якому навчається майже 800 дітей.

Як розказав парламентар, відкриття об’єкту стало можливим завдяки консолідації зусиль усіх гілок влади: 725,5 тис. грн. на його будівництво виділено з державного бюджету, 656,1 тис. грн. з бюджету міської об’єднаної територіальної громади.

Руслан Демчак зазначив, що в школі-гімназії особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, вихованню серед дітей та молоді здорового способу життя: «Педагогічний колектив працює спільно з тренерами Дитячо-юнацької спортивної школи. Так, на базі навчально-виховного комплексу було створено спортивний клас зі спеціалізацією «баскетбол», учні якого навчались за спеціально програмою. Баскетболісти здобували перемоги не лише на обласному, а й всеукраїнському рівні. Багато з них, вже випускники школи продовжують свою спортивну кар’єру.

Пишається Іллінецький НВК і своїми юними спортсменами, учнями 5-6 класів, котрі у травні стали бронзовими призерами Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2017 – 2018».

Руслан Демчак разом з головою районної державної адміністрації Андрієм Лисаком вручили грамоти міської ради й грошові премії діткам - бронзовим призерам Всеукраїнських змагань з футзалу, а також їх тренеру, викладачу Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи В’ячеславу Омельченку та учителю фізичної культури Іллінецького навчально-виховного комплексу Юрію Сліпчику. 

Вітаючи присутніх з подією народний депутат України Руслан Демчак, також зауважив, що амбітним планом на 2018 рік, який буде реалізовано спільно з міською об’єднаною територіальною громадою, є реконструкція центрального міського стадіону з облаштуванням сучасних бігових доріжок.

«Це великий дороговартісний проект, однак завершити його плануємо за рік-два. Сподіваюсь, що ці заходи сприятимуть розвитку спорту на Іллінеччині» - резюмував Демчак.