Про це  народний депутат Фракції Парті «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак заявив в ефірі Телеканалу «UA: Перший». 

Зокрема, він також зазначив, що проект документу Державного бюджету на 2017 рік подано вчасно, він є прозорим та реалістичним.

«Презентований Держбюджет є таким, що показує – почався етап відновлення України. В цьому бюджеті зменшений дефіцит до 3%, зменшена інфляція до 7% по макроекономічним прогнозам  і передбачено підвищення соціальних стандартів. Збільшено видатки на соціальну сферу – 35 млрд. грн. Проектом Держбюджету передбачено підвищення зарплат лікарям, вчителям, грошове забезпечення військовослужбовців, ремонт доріг, підтримка децентралізації, підтримка і реорганізація шахт,” – зазначив парламентар.

Спікер розповів, що у Держбюджеті також передбачено видатки, які дадуть можливість піднятися українському бізнесу.

“800 млн. грн. на реорганізацію шахт – це будуть робити українські підприємства. 14 млрд. грн спецфонду з українських джерел та 27 млрд. від зарубіжних інвесторів має піти в дороги, їх також будуть робити українські підприємства. Фонд регіонального розвитку збільшений з 4 до 9 млрд. грн – це додаткове фінансування на місцеві проекти, реалізацією яких також буде займатись бізнес. Отже, запуск таких господарських процесів, як наслідок, запустить економіку в цілому» – зазначив Руслан Демчак.

Парламентар також підкреслив, що народні депутати мають оптимістичні прогнози до 1 грудня ухвалити Бюджет.