Руслан Демчак закликав спікера ВР включити до порядку денного законопроекти щодо споживчого кредитування та захисту прав споживачів фінансових послуг

Про це заступник Голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак повідомив під час засідання Погоджувальної ради.

Зокрема, Демчак попросив включити до порядку денного сесії ВР законопроекти: №2455 «Проект Закону про споживче кредитування», №2456 д«Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг», №3555 «Проект Закону про фінансову реструктуризаціюякі стимулюють кредитування в Україні», №3739 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання особливостей ліцензування господарської діяльності з надання фінансових послуг» та №1800 «Проект Закону про ломбарди та ломбардну діяльність».

«Даний законопроект організовує структурну діяльність фінансового ринку», – зазначив депутат.

Також він повідомив депутатів про те, що Ощадбанк другий рік поспіль показує збиткову діяльність.

«Різниця його збиткової діяльності компенсується з бюджету. Виділення 1,5 млрд. з балансу Ощадбанку призведе до серйозних платіжних проблем. І ми будемо з бюджету дофінасовувати цей банк», – сказав Демчак.