Новини

11 ЛИП

Руслан Демчак: «Проведення утеплення будинків, в рамках комплексної енергетичної реформи, сприятиме зниженню затрат на комунальні послуги для населення»

В Україні з 2014 року діє урядова програма «теплих кредитів», завдяки якій українці можуть частково компенсувати від держави свої витрати на утеплення власних помешкань. Наприклад, на придбання енергозберігаючих матеріалів чи обладнання, негазових котлів тощо. За весь період реалізації державної програми було виплачено 1,2 млрд. грн. безповоротної допомоги понад 250 тисячам українських сімей.

Читати
10 ЛИП

Руслан Демчак: понад 24 млн. грн. передбачено на розвиток округу у 2017 року

Понад 24 млн. грн. вже передбачено на розвиток 18 виборчого округу Вінницької області у 2017 році (авт. – 18 округ: Немирівський, Липовецький, Погребищенський, Іллінецький, Оратівський райони).

Читати
24 ТРА

Руслан Демчак: Очевидно, що в Україні є попит на фінансові інструменти і тому ми повинні рухатись до цивілізованого прозорого ринку

Руслан Демчак народний депутат Фракції «Партії «Блок Петра Порошенка» взяв участь у круглому столі «Ціна публічності: виклики та можливості для акціонерних товариств» в рамках якого обговорювали законопроект №5592-д, співавтором якого також є і народний депутат.

Читати
22 ТРА

Руслан Демчак звернувся до Голови ВР надати пріоритет у розгляді фінансових законопроектів

З такою пропозицією виступив заступник Голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, народний депутат фракції «Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак під час засідання Погоджувальної Ради.

Читати
25 КВІ

Руслан Демчак: «У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про кредитні спілки»

Розробка нового законопроекту «Про кредитні спілки» №6405 – є вимогою часу та обумовлено загальним переглядом системи організації діяльності всіх учасників фінансового ринку, в тому числі і кредитних спілок.

Читати
24 КВІ

Вінницькі депутати тримають лідируючі позиції у виконанні своїх обіцянок

За рейтингом головного сайту про політиків «Слово і Діло», який відстежує виконання усіх обіцянок політиків та діячів, за результатами рейтингу у першому кварталі 2017 року народні депутати України Микола Кучер та Руслан Демчак очолили список найвідповідальніших депутатів України. 

Читати
19 КВІ

Демчак: Фінансовий лізинг – один із інструментів збільшення обсягу виробництва товарів і послуг

Сьогодні  у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про фінансовий лізинг» (№6395). Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив співавтор проекту закону, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової та банківської діяльності Руслан Демчак. Серед авторів також депутати БПП Михайло Довбенко, Ярослав Дубневич, Андрій Шинькович, Роман Мацола, Павдло Різаненко.

Читати
11 КВІ

Руслан Демчак: 14 млн. грн. має бути виділено в першому півріччі 2017 року на соціально-економічні проекти Немирівського, Липовецького, Погребищенського, Іллінецького та Оратівського районів

Читати
10 КВІ

Руслан Демчак: «Середньостроковий план дій Уряду до 2020 року має стати реальними векторами для побудови нової моделі розвитку економіки України»

Таку думку висловив народний депутат Партії «Фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак в рамках свого виступу на II Українському форумі бізнесу, який проводився за ініціативи найбільш впливових об'єднань української бізнес-спільноти: Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати України, Української бізнес ініціативи, Українського союзу промисловців і підприємців.

Читати
20 БЕР

Как российские банки выживают в Украине, не могу понять – Демчак

Их отход с рынка будет хорошим психологическим знаком о том, что они потеряли все надежды вернуться в Украину, считает Демчак.

Читати

 

1 ...   3 4 5 6 7 ...   23