Новини

21 ЛЮТ

Звіт про діяльність Руслана Демчака у 2017 році

Народний депутат України Руслан Демчак звітує за минулий рік своєї роботи в окрузі. У 2017 році завдяки Демчаку Р.Є. вдалося залучити 35 152 408 грн. на округ та реалізувати 121 проект у Оратівському, Немирівському, Погребищенському, Липовецькому та Іллінецькому районах Вінницької області.

Читати
24 СІЧ

Податкові зміни. Порівняльна таблиця податкових змін по 2018, 2017 та 2016 рр.

Інфографіка доступно ілюструє динаміку податкових змін за три останні роки. Очевидним є те, що державна політика переходить в передбачувану стадію стабільності. Як видно, переважна більшість податкових ставок залишилась без змін.

Читати
15 ЛИС

Паперові платіжки за комуналку не скасовують

Ідеться про впровадження в Україні цифрового суспільства на базі норм законодавства Європейського Союзу та підтримку розвитку безготівкових розрахунків. Але при цьому ні готівку, ні паперові квитанції ніхто не відміняє.

Читати
01 ЛИС

Що допоможе відновити довіру до фінансового сектору України?

Довіра до фінансового сектору та фінансова інтегрованість населення сьогодні все ще залишає бажати кращого. Об’єктивно всі розуміють причини, експерти пропонують іноді вкрай радикальні пропозиції, однак, питання все ще пробуксовує.

Читати
27 ЖОВ

Руслан Демчак провів серію семінарів для освітян Вінниччини

За ініціативи народного депутата України від Фракції «Партії «Блок Петра Порошенка» Руслана Демчака, у п’яти районах Вінницької області (Немирівському, Пегребищенському, Липовецькому, Іллінецькому та Оратівському районах) було організовано та проведено роз’яснюючі семінари щодо нового Закону «Про освіту».

Читати
23 ЖОВ

Презентація роз’яснень щодо нового Закону «Про освіту»

В рамках роботи по округу, протягом цього тижня Руслан Демчак зустрічатиметься із педагогічними працівниками Оратівського, Немирівськоого, Липовецького, Іллінецького та Погребищенського районів.

Читати
18 ЖОВ

Руслан Демчак презентуватиме новації Закону «Про освіту»

Анонс заходів.

Читати
10 ЖОВ

У 2017 році на 18 виборчий округ виділено 29 млн. грн. на реалізацію 96 проектів

У 2017 році на 18 виборчий округ вдалося залучити майже 29 млн. грн. на 96 проектів завдяки субвенціям з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій і дотацій з Державного фонду регіонального розвитку

Читати
06 ВЕР

Мовою освіти є державна мова

Вчора Верховна Рада остаточно запустила освітню реформу ухваливши закон «Про освіту». Реалізація концепції «Нової української школи» передбачає цілу низку новацій європейського зразка.

Читати
31 СЕР

Руслан Демчак: «На освітню сферу мого округу вдалося залучити субвенції в розмірі понад 9 млн. грн.»

Розвиток освіти – один із головних пріоритетів для влади, оскільки від цього залежить майбутнє держави. В Україні триває реформа освіти та формування нової української школи. Вже затверджено концепцію нової школи, оновлені навчальні програми початкової, базової школи, а нині напрацьовується нова програма для старшої школи. Головне завдання освітньої реформи – дати не лише якісні знання дітям, а й навчити їх застосовувати ці знання у житті.

Читати

 

1 2 3 4 5 6 ...   24