Новини

01 ЛИС

Що допоможе відновити довіру до фінансового сектору України?

Довіра до фінансового сектору та фінансова інтегрованість населення сьогодні все ще залишає бажати кращого. Об’єктивно всі розуміють причини, експерти пропонують іноді вкрай радикальні пропозиції, однак, питання все ще пробуксовує.

Читати
27 ЖОВ

Руслан Демчак провів серію семінарів для освітян Вінниччини

За ініціативи народного депутата України від Фракції «Партії «Блок Петра Порошенка» Руслана Демчака, у п’яти районах Вінницької області (Немирівському, Пегребищенському, Липовецькому, Іллінецькому та Оратівському районах) було організовано та проведено роз’яснюючі семінари щодо нового Закону «Про освіту».

Читати
23 ЖОВ

Презентація роз’яснень щодо нового Закону «Про освіту»

В рамках роботи по округу, протягом цього тижня Руслан Демчак зустрічатиметься із педагогічними працівниками Оратівського, Немирівськоого, Липовецького, Іллінецького та Погребищенського районів.

Читати
18 ЖОВ

Руслан Демчак презентуватиме новації Закону «Про освіту»

Анонс заходів.

Читати
10 ЖОВ

У 2017 році на 18 виборчий округ виділено 29 млн. грн. на реалізацію 96 проектів

У 2017 році на 18 виборчий округ вдалося залучити майже 29 млн. грн. на 96 проектів завдяки субвенціям з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій і дотацій з Державного фонду регіонального розвитку

Читати
06 ВЕР

Мовою освіти є державна мова

Вчора Верховна Рада остаточно запустила освітню реформу ухваливши закон «Про освіту». Реалізація концепції «Нової української школи» передбачає цілу низку новацій європейського зразка.

Читати
31 СЕР

Руслан Демчак: «На освітню сферу мого округу вдалося залучити субвенції в розмірі понад 9 млн. грн.»

Розвиток освіти – один із головних пріоритетів для влади, оскільки від цього залежить майбутнє держави. В Україні триває реформа освіти та формування нової української школи. Вже затверджено концепцію нової школи, оновлені навчальні програми початкової, базової школи, а нині напрацьовується нова програма для старшої школи. Головне завдання освітньої реформи – дати не лише якісні знання дітям, а й навчити їх застосовувати ці знання у житті.

Читати
17 СЕР

Руслан Демчак у ТОП-3 відповідальних депутатів Фракції «Блок Петра Порошенка»

Перед початком чергової сесії Верховної Ради України фактчек-ЗМІ «Слово і Діло» підсумовує діяльність народних депутатів та публікує рейтинг їх відповідальності. 

Читати
28 ЛИП

Нардеп про законопроекти щодо детінізації: "Бій із тінню" як засіб оздоровлення економіки

Динаміка детінізації економіки в України наразі стримується досі невирішеними проблемами, що має наслідки для розвитку економіки країни в цілому.

Читати
27 ЛИП

На розвиток 18 виборчого округу, що на Вінниччині, додатково буде виділено 10 млн. грн. - Руслан Демчак

На Іллінецький район передбачено 3 171 978 грн., на Липовецький район – 5 829 964 грн., на Немирівський район –  6 456 575 грн., на Оратівський район – 3 829 743 грн. та 4 737 156 грн.на Погребищенський район.

Читати

 

1 2 3 4 5 6 ...   23