Новини

04 ЛИП

День Національної поліції

Сьогодні Національна поліція асоціюється в багатьох з патрульними, однак День поліції – це професійне свято для багатьох правоохоронців – кримінальної, патрульної, поліції спеціального призначення, дорожньої поліції.

Читати
04 ЛИП

Війна – це не лише армія. Це також пошук союзників

Тільки рухаючись до членства в ЄС та НАТО, ми зможемо протистояти російській агресії та забезпечити Україні успішне європейське майбутнє.

Читати
02 ЛИП

Руслан Демчак виконав найбільше серед інших передвиборчих обіцянок (Слово і Діло)

Позачергові парламентські вибори мають відбутися 21 липня 2019 року. Підбиваючи підсумки роботи Верховної ради VIII скликання, «Слово і Діло» аналізує, як виконували програмні обіцянки депутати-списочники та мажоритарники. Проаналізовано наскільки ефективно працювали народні депутати, у всіх областях України.

У кожного мажоритарника «Слово і Діло» подивилось не лише рівень виконання обіцянок, але й кількість поданих законопроектів, пропозицій до таблиць поправок, депутатських запитів, виступів із місця та трибуни. Усі дані фіксувались від початку каденції до 1 червня 2019 року. У зрізі по Вінницькій області проаналізовано зокрема і як виконував обіцянки депутат-мажоритарник Руслан Демчак.

Читати
01 ЛИП

Недоторканність – привілей чи необхідна умова для роботи нардепів?

Наявність депутатської недоторканності є загальним правилом для багатьох країн. Де фактично вона є гарантією безперешкодної і незалежної діяльності депутатів. Але в українських реаліях – це скоріше привід для політичних дискусій і маніпуляцій.

Читати
30 ЧЕР

За даними «Слово і Діло» Руслан Демчак входить у ТОП політиків України, що виконують передвиборчі обіцянки

За п’ять років ми реалізували майже 300 проектів по соціально-економічному розвитку регіону на які залучено 88,7 млн. грн.!

Читати
29 ЧЕР

Руслан Демчак: За чотири роки доходи місцевих бюджетів зросли із 69 млрд грн до 231 млрд.

Громади мають отримувати достатні ресурси та повноваження для забезпечення якісного життя людей. Податки від прибуткової діяльності та території громади, використання місцевих ресурсів повинні наповнювати місцеві бюджети.

Читати
28 ЧЕР

Чому Конституція така важлива для країни?!

Конституція є найвищим законодавчим актом, вищим за кодекси і закони. Зміни до неї вносяться по ускладненій процедурі – двома третинами голосів в Парламенті та на двох сесіях, тобто із часовим розривом. Це зменшує ризики для маніпулювання основним законом. 

Читати
27 ЧЕР

Руслан Демчак: Педагог зможе сам обрати, де підвищити кваліфікацію, а держава за це заплатить

Освітня реформа – одна з наймасштабніших та найбільш визначальних для майбутнього України. Радянська система, успадкована Україною з усіма її вадами, значною мірою збережена дотепер. Тому реформа освіти має поступово, але остаточно перевести цю сферу на європейські рейки.

Читати
26 ЧЕР

Руслан Демчак: політичні сили, які готові надалі підтримувати європейський вектор України – є однозначно моїми союзниками

Щодо підтримки політичного вектору нового Президента, то все залежить від того, куди цей вектор буде спрямований. Я за євроінтеграцію, яка є невіддільною від Євроатлантичної інтеграції. Набуття Україною членства в НАТО та ЄС є тим пріоритетом, який я підтримую, який закріплений у Конституції України.

Читати
25 ЧЕР

Руслан Демчак балотується у Верховну Раду по 18 виборчому округу

Руслан Демчак балотується у Верховну Раду по 18 виборчому округу до якого входять Немирівський, Погребищенський, Липовецький, Іллінецький та Оратівський райони.

Читати

 

1 2 3 4 5 ...   27