Новини

20 БЕР

Как российские банки выживают в Украине, не могу понять – Демчак

Их отход с рынка будет хорошим психологическим знаком о том, что они потеряли все надежды вернуться в Украину, считает Демчак.

Читати
13 БЕР

Руслан Демчак: «Фінансовий день» передбачає розгляд семи законопроектів фінансового спрямування

Про це розказав народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак, повідомляє прес-служба депутата.

Читати
09 БЕР

Руслан Демчак о расформировании Нацкомфинуслуг, создании современной фондовой биржи в Украине и регулировании криптовалют

В интервью изданию "Финансовый консультант" говорили о расформировании Нацкомфинуслуг, создании современной фондовой биржи в Украине и регулировании криптовалют.

Читати
01 БЕР

В Раде хотят узаконить криптовалюту

Криптовалюта должна быть узаконена в Украине.

Читати
21 ЛЮТ

Руслан Демчак: У четвер у парламенті заплановано проведення «фінансового дня»

Всі законопроекти враховують найкращі практики ЄС та імплементують європейські директиви. Сподіваюсь, народним депутатам ніщо не завадить приділити увагу даним законопроектам та прийняти їх.

Читати
16 ЛЮТ

Банківський ринок чекає на перехід з письмових угод на електронні підписи, - Руслан Демчак

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо укладення договорів у вигляді електронного документа» (№6028) передбачає усунення штучних перешкод для укладення договорів у вигляді електронного документа, зазначив  народний депутат від Вінниччини Руслан Демчак, один із ініціаторів законопроекту.  

Читати
10 ЛЮТ

Руслан Демчак організував круглий стіл для представників ОТГ Вінницької області

За ініціативи народного депутата України, члена Фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслана Демчака в Іллінцях Вінницької області відбулося засідання у форматі «круглого столу» на тему «Децентралізація. Законодавчі ініціативи. Формування структур та органів управління об’єднаної територіальної громади».

Читати
06 ЛЮТ

Руслан Демчак: У парламенті зареєстровано законопроект, яким покликано відновити кредитування в Україні

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, співавтор проекту закону Руслан Демчак розповів у коментарі прес-службі фракції.

Читати
03 ЛЮТ

Руслан Демчак: Законопроект №6028 передбачає усунення штучних перешкод для укладення договорів у вигляді електронного документа

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак , який серед ініціаторів законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо укладення договорів у вигляді електронного документа» (№6028), зазначив у коментарі прес-службі фракції.

Читати
02 ЛЮТ

Законопроект №6010 пропонує альтернативний спосіб дотримання вимог законодавства щодо капіталізації банків

48 українських банків до 11 липня мають збільшити свій статутний капітал до 200 млн грн., що є вимогою НБУ відповідно до постанови №242 щодо графіку приведення банками статутного і регулятивного капіталу до мінімально необхідного рівня.

Читати

 

1 2 3 4 5 ...   20