Новини

11 ЧЕР

ЗАКОН БЕЗ САНКЦІЙ НЕ ДІЄ, АБО ЯК БАНКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБДУРЮВАТИ КЛІЄНТІВ

Рік назад, 10 червня, почав діяти закон “Про споживче кредитування”, втім українські банки до сьогоднішнього дня роблять вигляд, ніби такого закону взагалі не існує. Це при тому, що початок дії закону відтермінували на півроку аби банки встигли адаптувати внутрішні правила та стандартизували документацію — часу було більш ніж достатньо.

Читати
23 ТРА

Руслан Демчак: Прийняття законопроекту №7270 – один з важливих кроків у напрямку cashless економіки

Про це розказав народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак по результату засідання комітету та коментуючи одноголосне рішення членів комітету – рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (реєстр. №7270).

Читати
11 ТРА

Руслан Демчак взяв участь в заході по відкриттю нового спортивного об’єкту в Іллінцях

Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак взяв участь в урочистостях присвяченим відкриттю нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям у м. Іллінці. Сучасний стадіон облаштували на території найбільшого навчального закладу громади – Іллінецького НВК  «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст. №2», в якому навчається майже 800 дітей.

Читати
26 КВІ

Руслан Демчак очолює рейтинг відповідальних політиків «Слово і Діло»

Про це свідчать результати останніх даних порталу «Слово і Діло», ключовим аспектом роботи якого є висвітлення інформації щодо обіцянок і стану їх виконання провідними українськими політиками та чиновниками.

Читати
24 КВІ

Навіщо потрібна біржова торгівля за європравилами

Не секрет, що український фондовий ринок давно потребує перезапуску та нового законодавчого регулювання, а товарний ринок, нажаль, багато років залишається майже неврегульований.

Читати
13 КВІ

Руслан Демчак: законопроект «Про фінансовий лізинг» враховує інтереси всіх сторін-учасників ринку

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак зазначив у своєму виступі на Міжнародній конференції «Лізинг в Україні: нові виклики та можливості», яка відбувається у Львові.

Читати
21 БЕР

В українців з’являється більше інструментів для інвестицій – корпоративні облігації стають альтернативою для заощадження грошей

Середній бізнес став ініціатором розвитку в Україні розповсюдженого у всьому світі фінансового інструменту для залучення довгострокових грошей – корпоративних облігацій. В Україні з`явилася перша компанія у сегменті середнього бізнесу, яка випустила корпоративні облігації на суму 30 млн гривень для фізичних осіб. Дохід з облігацій перевищує дохід за депозитом.  Купляти бонди та зберігати з їхньою допомогою гроші, може наразі кожен громадянин країни.

Читати
21 БЕР

Руслан Демчак: Ініціатива по створенню установи фінансового омбудсмена може стати головною складовою відновлення довіри до фінансової системи України

Комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності підтримав проект Закону України «Про установу фінансового омбудсмена» №8055 та рекомендує Верховній Раді прийняти його за основу.

Читати
21 ЛЮТ

Звіт про діяльність Руслана Демчака у 2017 році

Народний депутат України Руслан Демчак звітує за минулий рік своєї роботи в окрузі. У 2017 році завдяки Демчаку Р.Є. вдалося залучити 35 152 408 грн. на округ та реалізувати 121 проект у Оратівському, Немирівському, Погребищенському, Липовецькому та Іллінецькому районах Вінницької області.

Читати
24 СІЧ

Податкові зміни. Порівняльна таблиця податкових змін по 2018, 2017 та 2016 рр.

Інфографіка доступно ілюструє динаміку податкових змін за три останні роки. Очевидним є те, що державна політика переходить в передбачувану стадію стабільності. Як видно, переважна більшість податкових ставок залишилась без змін.

Читати

 

1 2 3 4 5 ...   23