Новини

25 КВІ

Руслан Демчак: «У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про кредитні спілки»

Розробка нового законопроекту «Про кредитні спілки» №6405 – є вимогою часу та обумовлено загальним переглядом системи організації діяльності всіх учасників фінансового ринку, в тому числі і кредитних спілок.

Читати
24 КВІ

Вінницькі депутати тримають лідируючі позиції у виконанні своїх обіцянок

За рейтингом головного сайту про політиків «Слово і Діло», який відстежує виконання усіх обіцянок політиків та діячів, за результатами рейтингу у першому кварталі 2017 року народні депутати України Микола Кучер та Руслан Демчак очолили список найвідповідальніших депутатів України. 

Читати
19 КВІ

Демчак: Фінансовий лізинг – один із інструментів збільшення обсягу виробництва товарів і послуг

Сьогодні  у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про фінансовий лізинг» (№6395). Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив співавтор проекту закону, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової та банківської діяльності Руслан Демчак. Серед авторів також депутати БПП Михайло Довбенко, Ярослав Дубневич, Андрій Шинькович, Роман Мацола, Павдло Різаненко.

Читати
11 КВІ

Руслан Демчак: 14 млн. грн. має бути виділено в першому півріччі 2017 року на соціально-економічні проекти Немирівського, Липовецького, Погребищенського, Іллінецького та Оратівського районів

Читати
10 КВІ

Руслан Демчак: «Середньостроковий план дій Уряду до 2020 року має стати реальними векторами для побудови нової моделі розвитку економіки України»

Таку думку висловив народний депутат Партії «Фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак в рамках свого виступу на II Українському форумі бізнесу, який проводився за ініціативи найбільш впливових об'єднань української бізнес-спільноти: Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати України, Української бізнес ініціативи, Українського союзу промисловців і підприємців.

Читати
20 БЕР

Как российские банки выживают в Украине, не могу понять – Демчак

Их отход с рынка будет хорошим психологическим знаком о том, что они потеряли все надежды вернуться в Украину, считает Демчак.

Читати
13 БЕР

Руслан Демчак: «Фінансовий день» передбачає розгляд семи законопроектів фінансового спрямування

Про це розказав народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак, повідомляє прес-служба депутата.

Читати
09 БЕР

Руслан Демчак о расформировании Нацкомфинуслуг, создании современной фондовой биржи в Украине и регулировании криптовалют

В интервью изданию "Финансовый консультант" говорили о расформировании Нацкомфинуслуг, создании современной фондовой биржи в Украине и регулировании криптовалют.

Читати
01 БЕР

В Раде хотят узаконить криптовалюту

Криптовалюта должна быть узаконена в Украине.

Читати
21 ЛЮТ

Руслан Демчак: У четвер у парламенті заплановано проведення «фінансового дня»

Всі законопроекти враховують найкращі практики ЄС та імплементують європейські директиви. Сподіваюсь, народним депутатам ніщо не завадить приділити увагу даним законопроектам та прийняти їх.

Читати

 

1 2 3 4 5 ...   21