Новини

26 ЧЕР

Руслан Демчак: політичні сили, які готові надалі підтримувати європейський вектор України – є однозначно моїми союзниками

Щодо підтримки політичного вектору нового Президента, то все залежить від того, куди цей вектор буде спрямований. Я за євроінтеграцію, яка є невіддільною від Євроатлантичної інтеграції. Набуття Україною членства в НАТО та ЄС є тим пріоритетом, який я підтримую, який закріплений у Конституції України.

Читати
25 ЧЕР

Руслан Демчак балотується у Верховну Раду по 18 виборчому округу

Руслан Демчак балотується у Верховну Раду по 18 виборчому округу до якого входять Немирівський, Погребищенський, Липовецький, Іллінецький та Оратівський райони.

Читати
24 ЧЕР

Продовження медичної реформи: що зміниться у 2019 році?

В Україні триває медична реформа, яка стосується кожного українця, адже її мета – забезпечити  всіх громадян безкоштовними медичними послугами та гарантовану оплату медичних препаратів та ліків державою.

Читати
19 ЧЕР

Руслан Демчак: «Основні новації закону про фахову передвищу освіту – наша спільна перемога!»

Сьогодні до ринку праці висуваються нові вимоги, в тому числі до підготовки фахівців, їх знань та компетенцій. Підготовка спеціалістів, в умовах євроінтеграційних процесів, потребує суттєвої модернізації та підтримки, що в свою чергу зумовлює необхідність запровадження нових підходів до діяльності коледжів та технікумів.

Читати
05 ЧЕР

Руслан Демчак: Я буду відстоювати вирішальний вибір України на користь Європейської інтеграції та допомагати своєму округу

Про перспективи покращення життя, медичну та освітню реформи, реформу децентралізації, монетизацію субсидій, говорили із народним депутатом України від 18 виборчого округу Русланом Євгенійовичем Демчаком. 

Читати
18 КВІ

Руслан Демчак: Відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи

Головне про медичну реформу та її перспективи

Читати
18 БЕР

Учетную ставку НБУ необходимо плавно снижать - Руслан Демчак

Учетную ставку Национального банка Украины (НБУ) необходимо плавно снижать до уровня +2% от инфляции, поскольку если это сделать резко, то вкладчики могут начать снимать депозиты с банков.

Читати
12 БЕР

Звіт про діяльність Руслана Демчака у 2018 році

Народний депутат України Руслан Демчак звітує за минулий рік своєї роботи в окрузі. У 2018 році завдяки Демчаку Р.Є. вдалося залучити 28 673 373 грн. та реалізувати 113 проектів у Немирівському, Погребищенському, Оратівському, Липовецькому та Іллінецькому районі Вінницької області.

Читати
11 БЕР

Руслан Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Далеко не кожен готовий до того, щоб професійно керувати країною»

Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.

Читати
22 СІЧ

Сільська молодь має отримувати до 50 гектар землі для створення власних фермерських господарств – народні депутати БПП

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, Григорій Заболотний, Леонід Козаченко, Андрій Немировський, Костянтин Яриніч, Андрій Лопушанський та Михайло Довбенко, підготували та внесли на розгляд Верховної Ради проект змін до деяких законодавчих актів щодо сприяння молоді при створенні фермерських господарств (реєстраційний номер 9487).

Читати

 

1 2 3 4 5 ...   27