Новини

12 ВЕР

Банкам запретят проводить лотереи

Три депутата Верховной Рады предложили парламенту запретить банкам проводить лотереи.

Соответствующий законопроект №9067, зарегистрирован 7 сентября, сообщает FinClub.
Авторами документа являются депутаты профильного комитета по вопросам финансовой политики и банковской деятельности Руслан Демчак, Михаил Довбенко и Павел Ризаненко (все – БПП).

Читати
22 СЕР

Руслан Демчак: «Відтепер ради об’єднаних територіальних громад самі будуть вирішувати кому давати землі»

Інтерв’ю для Іллінецької районної газети «Трудова слава» (серпень, 2018).

Читати
20 СЕР

Руслан Демчак: прийняття законопроекту №9020 дозволить мешканцям сіл отримати доступ до якісної води

У ВР зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України” на 2011-2020 роки», реєст.№9020. Один з співавторів даної законодавчої ініціативи, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак в коментарі прес-службі фракції розповів, що відсутність водопостачання на сьогодні залишається найгострішою проблемою села

Читати
10 СЕР

Над чим працювала Рада останнього року

У липні завершився черговий відрізок роботи народних депутатів. Політологи вже назвали останній рік одним із найпродуктивніших не тільки за скликання, а й за всі роки незалежності.

Читати
30 ЛИП

Подальший шлях децентралізації – це, в першу чергу, розширення існуючих ОТГ – Руслан Демчак

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак заявив в інтерв’ю вінницькому виданню «VIN TOP».

Читати
30 ЛИП

Руслан Демчак розказав про основні проблеми ринку лізингу

27 липня народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної ради України з фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак провів робочу зустріч із представниками Ефіопії та за участі представників Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», Проекту USAID в Україні, Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринку фінансових послуг та Національного банку України.

Читати
25 ЛИП

Руслан Демчак про результати та перспективи реформи децентралізації для видання VinTop

У 2014 році стартувала реформа децентралізації. Як зазвичай буває, щось нове та незрозуміле викликає супротив. Звичайно, від початку було мало людей, які розуміли мету реформи, однак зміни почалися.

Уряд схвалив основний концептуальний документ – Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади та затвердив План заходів щодо її реалізації.

Про результати та перспективи реформи децентралізації ми поговорили з народним депутатом України Русланом Демчаком.

Читати
03 ЛИП

Ухвалено закон, який дозволить стабілізувати банківську систему – Руслан Демчак

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак заявив на брифінгу у Верховній Раді, що ухвалений сьогодні у другому читанні та в цілому проект закону 6027-д дозволить банківській системи відновити кредитування та знизити ставки.

Читати
15 ЧЕР

Руслан Демчак про стан ремонту доріг у Немирівському, Оратівському та Іллінецькому районах на 2018 рік

Хочу повідомити про найближчі плани фінансування ремонту доріг у нашому регіоні. У 2018 році на Вінницьку область буде виділено 1 млрд. 743 млн. гривень.

Читати
11 ЧЕР

ЗАКОН БЕЗ САНКЦІЙ НЕ ДІЄ, АБО ЯК БАНКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБДУРЮВАТИ КЛІЄНТІВ

Рік назад, 10 червня, почав діяти закон “Про споживче кредитування”, втім українські банки до сьогоднішнього дня роблять вигляд, ніби такого закону взагалі не існує. Це при тому, що початок дії закону відтермінували на півроку аби банки встигли адаптувати внутрішні правила та стандартизували документацію — часу було більш ніж достатньо.

Читати

 

1 2 3 4 5 ...   24