Новини

19 БЕР

Руслан Демчак: «Я виступаю тільки проти пільг, що передбачає скасування податку на землю, і ні в якому разі не за конфіскацію земель у навчальних закладів».

Цими днями у Верховній Раді був розглянутий законопроект №1850-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земельного податку», який викликав дискусію серед парламентарів.

 

Читати
06 БЕР

Брифінг народного депутата щодо ймовірності відставки голови НБУ

6 березня відбувся брифінг Демчака Р.Є. у Верхвній Раді.

Читати
05 БЕР

Україна потребує нової військової доктрини – Руслан Демчак

“Всі ініціативи влади, що є в законі про мобілізацію і збільшення української армії, лежать в контексті міжнародної підтримки, яка сьогодні надається світом по відношенню до України”, – сказав народний депутат.

Читати
05 БЕР

Робоча зустріч з представниками ЄБРР

5 березня відбулася робоча зустріч Голови Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергія Рибалка та заступника голови Комітету Руслана Демчака з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку.

Читати
05 БЕР

Законопроект №1195 встановлює чіткі правила взаємовідносин комерційних банків та вкладників – Руслан Демчак

Сьогодні у Верховній Раді має бути розглянутий Проект Закону №1195 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо умов повернення строкових депозитів).

Читати
03 БЕР

Законопроект №2265

 Інтереси експортерів та інтереси фінансового ринку мають бути збалансовані- Руслан Демчак

Читати
12 ЛЮТ

Руслан Демчак: Наше головне завдання – надати максимальну можливість банку і споживачу кредиту самостійно домовитись

Про це народний депутат від Блоку Петра Порошенка, заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак зазначив коментуючи підписаний Меморандум між НБУ та 12 банками.

Читати
05 ЛЮТ

Законопроект про добровільне об’єднання територіальних громад

Руслан Демчак: Прийняття законопроекту про добровільне об’єднання територіальних громад відкриває можливість для їх додаткового фінансування

Читати
04 ЛЮТ

Парламентарі виступають за вільний доступ громадян до водойм

У вівторок, 3 лютого, Верховною Радою України було прийнято за основу в першому читанні законопроект №1107 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування.

Читати
28 СІЧ

Запрет на досрочное снятие депозитов

Руслан Демчак прокомментировал инициативу НБУ о запрете на досрочное снятие депозитов населением

Читати

 

1 ...   22 23 24 25 26 27