Новини

27 СІЧ

Семінар щодо змін у бюджетному та податковому законодавстві

Протягом січня у Іллінецькому, Немирівському, Погребищенському, Липовецькому та Оратівському районах за сприяння Народного депутата України Демчака Руслана Євгеновича було організовано та проведено семінари щодо змін у бюджетному та податковому кодексах, прийнятих Верховною Радою України.

Читати
19 СІЧ

Казнить? Нельзя? Помиловать

Руслан Демчак: «Ми не маємо права казати, що є тільки 8 банків, які будуть підтримані державою»

Читати
14 СІЧ

Руслан Демчак: Сьогодні покладено початок судовій реформі в Україні

13 січня Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроекти, що поклали початок судовій реформі України. Про це народний депутат від Блоку Петра Порошенка Руслан Демчак повідомив у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради.

Читати
13 СІЧ

Руслан Демчак: У черговій хвилі мобілізації треба робити ставку на перепідготовку професіоналів

За останні декілька днів ситуація на сході загострилась. І найближчим часом в Україні відбудеться чергова четверта хвиля часткової мобілізації чоловіків в армію. Про це йшла мова в ефірі 112 каналу.

Читати
05 СІЧ

Демчак: Прийнятим законом ми не дозволимо банкам виселяти людей з їхніх квартир

В останній сесійний день роботи парламентарів, окрім прийняття такого очікуваного і важливого документу, як затвердження Бюджету на 2015 рік, було також прийнято два соціально значимих закони. Мова йде про №1592 «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» та №1610 «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» щодо посилення захисту прав позичальників.

Читати
31 ГРУ

Прийняття бюджету стало кроком назустріч у співпраці з МВФ – Руслан Демчак

Прийняття Верховною Раду Державного бюджету-2015 стало кроком назустріч у співпраці з МВФ. Про це в ефірі каналу «112 Україна» сказав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак.

Читати
30 ГРУ

Наступний рік буде складним, тому доведеться економити – Руслан Демчак

Наступний рік буде складним, тому доведеться економити. Про це в ефірі телеканалу «Рада» сказав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, коментуючи підсумки роботи Парламенту за минулий рік.

Читати
28 ГРУ

У новому проекті Держбюджету передбачено 20 млрд.грн видатків для підтримки Фонду гарантування вкладів

Про це повідомив народний депутат, заступник Голови комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак. «Поточний рік став доволі складним для банківського сектору.  Станом на сьогодні налічується 20 банків, що знаходяться на ліквідації. У 19 банків введена тимчасова адміністрація. Запаси власних коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, які формували спільно всі банки, вичерпано!» – наголосив депутат.

Читати
26 ГРУ

Руслан Демчак: Новорічний податковий компроміс для підприємців

25 грудня Верховна Рада України прийняла революційне рішення, що дозволяє говорити про початок відкритого діалогу держави та руху підприємців, прийнявши в цілому проект закону №1071-Д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу». За рішення проголосували 264 народні депутати. Чекаємо в найближчий час опублікування прийнятого закону.

Читати
18 ГРУ

Руслан Демчак про події у Вінниці

Події у Вінниці – це повторення типового сценарію силового захоплення влади та «обрання народних губернаторів» чи «мерів», як це вже було у Севастополі та на Донбасі, у Харкові та Одесі навесні цього року.

Читати

 

1 ...   20 21 22 23 24