Новини

13 СІЧ

Руслан Демчак: У черговій хвилі мобілізації треба робити ставку на перепідготовку професіоналів

За останні декілька днів ситуація на сході загострилась. І найближчим часом в Україні відбудеться чергова четверта хвиля часткової мобілізації чоловіків в армію. Про це йшла мова в ефірі 112 каналу.

Читати
05 СІЧ

Демчак: Прийнятим законом ми не дозволимо банкам виселяти людей з їхніх квартир

В останній сесійний день роботи парламентарів, окрім прийняття такого очікуваного і важливого документу, як затвердження Бюджету на 2015 рік, було також прийнято два соціально значимих закони. Мова йде про №1592 «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» та №1610 «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» щодо посилення захисту прав позичальників.

Читати
31 ГРУ

Прийняття бюджету стало кроком назустріч у співпраці з МВФ – Руслан Демчак

Прийняття Верховною Раду Державного бюджету-2015 стало кроком назустріч у співпраці з МВФ. Про це в ефірі каналу «112 Україна» сказав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак.

Читати
30 ГРУ

Наступний рік буде складним, тому доведеться економити – Руслан Демчак

Наступний рік буде складним, тому доведеться економити. Про це в ефірі телеканалу «Рада» сказав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, коментуючи підсумки роботи Парламенту за минулий рік.

Читати
28 ГРУ

У новому проекті Держбюджету передбачено 20 млрд.грн видатків для підтримки Фонду гарантування вкладів

Про це повідомив народний депутат, заступник Голови комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак. «Поточний рік став доволі складним для банківського сектору.  Станом на сьогодні налічується 20 банків, що знаходяться на ліквідації. У 19 банків введена тимчасова адміністрація. Запаси власних коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, які формували спільно всі банки, вичерпано!» – наголосив депутат.

Читати
26 ГРУ

Руслан Демчак: Новорічний податковий компроміс для підприємців

25 грудня Верховна Рада України прийняла революційне рішення, що дозволяє говорити про початок відкритого діалогу держави та руху підприємців, прийнявши в цілому проект закону №1071-Д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу». За рішення проголосували 264 народні депутати. Чекаємо в найближчий час опублікування прийнятого закону.

Читати
18 ГРУ

Руслан Демчак про події у Вінниці

Події у Вінниці – це повторення типового сценарію силового захоплення влади та «обрання народних губернаторів» чи «мерів», як це вже було у Севастополі та на Донбасі, у Харкові та Одесі навесні цього року.

Читати
16 ГРУ

Запрошуємо до співпраці

"Як заступник Голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, я шукаю фахівців, що мають готові законопроекти або обґрунтовані ідеї щодо реформування функціонування фінансового, грошового, кредитного, фондового та інвестиційного ринків, діяльності банківської системи, системи небанківських фінансових інститутів".

Читати
08 ГРУ

Финансовая вилка - депутаты профильного комитета обещают лоббировать важные законопроекты

Парламентский комитет по вопросам финансовой политики и банковской деятельности в пятницу провел первое заседание.

По мнению замглавы комитета Руслана Демчака, первоочередная задача, которая стоит перед комитетом, – определить и синхронизировать план реформирования финансового сектора с командами Минфина, НБУ, НКЦБФР и Нацкомфинуслуг. «В первую очередь необходима интеграция финансового сектора в мировые рынки капиталов, удешевление финансирования капитальных ресурсов, создание современной биржевой инфраструктуры, защита прав и участие в управлении предприятиями миноритарных акционеров», – отмечает Руслан Демчак.

Читати
08 ГРУ

Що робити клієнтам неплатоспроможних банків - матеріал Forbes

«Питання в тому, чи ефективно Фонд гарантування вкладів реалізує активи на майже застиглому ринку. Крім того, така велика кількість банків, які ліквідуються чи [функціонують] із тимчасовою адміністрацією, не відповідає фізичним можливостям ФГВ за ринковою ціною реалізувати активи конкретного банку», – розповідає Forbes народний депутат України, заступник голови комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак.

Читати

 

1 ...   20 21 22 23