Новини

05 ТРА

Руслан Демчак пропонує встановити мінімальну закупівельну ціну на незбиране сире товарне молоко другого ґатунку у розрахунку за 1 кілограм (без урахування податку на додану вартість) на рівні 4 гривень

Нардеп з Вінниччини хоче майже вдвічі підвищити закупівельну ціну на молоко

Читати
27 КВІ

За ініціативи народного депутата України Руслана Демчака проведено Форум «Перші кроки територіальних громад на шляху децентралізації влади».

24 квітня у місті Липовець за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка та народних депутатів України Руслана Демчака, Миколи Кучера, Петра Юрчишина відбувся форум «Перші кроки територіальних громад на шляху децентралізації влади».

Читати
13 КВІ

Створення Ради з фінансової стабільності

Указом Президента України Петра Порошенка в країні створено новий міжвідомчий орган -  Раду з фінансової стабільності. Перше засідання Ради планується на 27 квітня 2015 року.

Читати
09 КВІ

Парламент має проголосувати закон, який стабілізує ситуацію на банківському ринку

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка, заступник голови Комітету з питань фінансової та банківської діяльності Руслан Демчак, коментуючи законопроект 1195 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо умов повернення депозитів),  висловив надію, що парламент проголосує за закон, оскільки він має допомогти стабілізувати ситуацію на банківському ринку.

Читати
08 КВІ

Руслан Демчак: кредиту за 0% не існує

Про фінансову грамотність населення та законоавчі ініціативи для забезпечення прав споживачів фінансових послуг.

Читати
27 БЕР

«Сьогодні необхідно встановити заборону на ліквідацію мостобудівних підприємств хоча б на три роки, щоб запобігти негативній практиці 90-тих років, коли були знищені унікальні українські підприємства» – Руслан Демчак

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №2357 «Про внесення зміни до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (щодо банкрутства окремих підприємств)». Він має на меті встановити до 1 січня 2018 року заборону на порушення справ про банкрутство унікальних підприємств, які на підставі відповідної ліцензії провадять діяльність із будівництва, ремонту та реконструкції мостів.

Читати
26 БЕР

Про нові законодавчі ініціативи

що стосуються споживчого кредитування та захисту прав споживачів фінансових послуг

Читати
19 БЕР

Руслан Демчак: «Я виступаю тільки проти пільг, що передбачає скасування податку на землю, і ні в якому разі не за конфіскацію земель у навчальних закладів».

Цими днями у Верховній Раді був розглянутий законопроект №1850-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земельного податку», який викликав дискусію серед парламентарів.

 

Читати
06 БЕР

Брифінг народного депутата щодо ймовірності відставки голови НБУ

6 березня відбувся брифінг Демчака Р.Є. у Верхвній Раді.

Читати
05 БЕР

Україна потребує нової військової доктрини – Руслан Демчак

“Всі ініціативи влади, що є в законі про мобілізацію і збільшення української армії, лежать в контексті міжнародної підтримки, яка сьогодні надається світом по відношенню до України”, – сказав народний депутат.

Читати

 

1 ...   18 19 20 21 22 23