Новини

15 ЛИС

Демчак: держава зобов’язана забезпечити безкоштовним харчуванням під час навчання дітей учасників бойових дій

Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Руслан Демчак ініціював законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання пільг дітям учасників бойових дій антитерористичної операції”.

Читати
12 ЛИС

Руслан Демчак та Михайло Довбенко запропонували зміни до законодавства, які дозволять виділяти кошти на реконструкцію водогонів у сільській місцевості

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак повідомив на свій сторінці у Фейсбук.

Читати
01 ЛИС

Як заробити на облігаціях і залучити мільярди з-під матрацу

Україна страждає від недорозвиненості фінансового сектору. В українського бізнесу немає достатньо варіантів залучення інвестицій. А українські громадяни не вірять фінансовим інструментам, обираючи матрац чи банку, і не вкладають у розвиток економіки. Все це достатньо її гальмує. Законодавці придумали вихід. Бізнес його підтримує і чекає.

Читати
31 ЖОВ

Депутаты поставят деривативы на голосование уже в этом году

Законопроект о новых фондовых инструментах вынесут на голосование Верховной Рады до конца 2018 года.

Читати
29 ЖОВ

Вимога ЄС щодо статутного капіталу у розмірі 5 млн євро для кредитних спілок може бути незастосована для України

Про це розказав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак.

Читати
21 ВЕР

Руслан Демчак: «Відтепер банки матимуть право здійснювати для клієнтів-фізичних осіб валютно-обмінні операції в безготівковій формі»

Про це повідомив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак на свій сторінці у Фейсбук.

Читати
20 ВЕР

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності провів зустріч із представниками Комісії США з торгівлі товарними ф'ючерсами

Про це повідомив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак.

Читати
17 ВЕР

Итоги XVIII Международного финансового форума. О чём говорили страховщики, регуляторы и депутаты в Одессе?

12-15 сентября в Одессе прошёл XVIII Международный финансовый форум, в котором приняли участие более 150 представителей финансового и страхового рынка из 14 стран мира — Латвии, Германии, Австрии, Швейцарии, Канады, Нидерландов, Молдовы, Беларуси, Таджикистана, Польши, Азербайджана, Грузии и др.

Читати
17 ВЕР

Як працює народний депутат Руслан Демчак. Результати аналізу Порталу "Слово і Діло"

Портал "Слово і Діло" за рік до виборів підбиває підсумки роботи Верховная рада VIII скликання і аналізує, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Проект носить назву "Обіцянки країни чудес".

Наразі "Слово і Діло" проаналізували рівень відповідальності Руслана Демчака.

Парламентар пройшов до парламенту в листопаді 2014 за одномандатним виборчим округом №18 (Іллінецький. Липовецький, Немирівський, Погребищенський та Оратівський райони). Нардеп дав 11 обіцянок, з яких 9 виконав і жодної не провалив.

Читати
13 ВЕР

Руслан Демчак: НБУ повинен мати достатній набір інструментів для забезпечення безперебійного функціонування банківської системи

У ВР зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо уточнення окремих положень з питань банківського нагляду», реєст.№9067.

Читати

 

1 2 3 4 ...   24