Новини

17 ВЕР

Итоги XVIII Международного финансового форума. О чём говорили страховщики, регуляторы и депутаты в Одессе?

12-15 сентября в Одессе прошёл XVIII Международный финансовый форум, в котором приняли участие более 150 представителей финансового и страхового рынка из 14 стран мира — Латвии, Германии, Австрии, Швейцарии, Канады, Нидерландов, Молдовы, Беларуси, Таджикистана, Польши, Азербайджана, Грузии и др.

Читати
17 ВЕР

Як працює народний депутат Руслан Демчак. Результати аналізу Порталу "Слово і Діло"

Портал "Слово і Діло" за рік до виборів підбиває підсумки роботи Верховная рада VIII скликання і аналізує, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Проект носить назву "Обіцянки країни чудес".

Наразі "Слово і Діло" проаналізували рівень відповідальності Руслана Демчака.

Парламентар пройшов до парламенту в листопаді 2014 за одномандатним виборчим округом №18 (Іллінецький. Липовецький, Немирівський, Погребищенський та Оратівський райони). Нардеп дав 11 обіцянок, з яких 9 виконав і жодної не провалив.

Читати
13 ВЕР

Руслан Демчак: НБУ повинен мати достатній набір інструментів для забезпечення безперебійного функціонування банківської системи

У ВР зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо уточнення окремих положень з питань банківського нагляду», реєст.№9067.

Читати
12 ВЕР

Банкам запретят проводить лотереи

Три депутата Верховной Рады предложили парламенту запретить банкам проводить лотереи.

Соответствующий законопроект №9067, зарегистрирован 7 сентября, сообщает FinClub.
Авторами документа являются депутаты профильного комитета по вопросам финансовой политики и банковской деятельности Руслан Демчак, Михаил Довбенко и Павел Ризаненко (все – БПП).

Читати
22 СЕР

Руслан Демчак: «Відтепер ради об’єднаних територіальних громад самі будуть вирішувати кому давати землі»

Інтерв’ю для Іллінецької районної газети «Трудова слава» (серпень, 2018).

Читати
20 СЕР

Руслан Демчак: прийняття законопроекту №9020 дозволить мешканцям сіл отримати доступ до якісної води

У ВР зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України” на 2011-2020 роки», реєст.№9020. Один з співавторів даної законодавчої ініціативи, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак в коментарі прес-службі фракції розповів, що відсутність водопостачання на сьогодні залишається найгострішою проблемою села

Читати
10 СЕР

Над чим працювала Рада останнього року

У липні завершився черговий відрізок роботи народних депутатів. Політологи вже назвали останній рік одним із найпродуктивніших не тільки за скликання, а й за всі роки незалежності.

Читати
30 ЛИП

Подальший шлях децентралізації – це, в першу чергу, розширення існуючих ОТГ – Руслан Демчак

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак заявив в інтерв’ю вінницькому виданню «VIN TOP».

Читати
30 ЛИП

Руслан Демчак розказав про основні проблеми ринку лізингу

27 липня народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету Верховної ради України з фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак провів робочу зустріч із представниками Ефіопії та за участі представників Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», Проекту USAID в Україні, Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринку фінансових послуг та Національного банку України.

Читати
25 ЛИП

Руслан Демчак про результати та перспективи реформи децентралізації для видання VinTop

У 2014 році стартувала реформа децентралізації. Як зазвичай буває, щось нове та незрозуміле викликає супротив. Звичайно, від початку було мало людей, які розуміли мету реформи, однак зміни почалися.

Уряд схвалив основний концептуальний документ – Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади та затвердив План заходів щодо її реалізації.

Про результати та перспективи реформи децентралізації ми поговорили з народним депутатом України Русланом Демчаком.

Читати

 

1 2 3 4 ...   24