Новини

16 ЛИП

Руслан Демчак: Відпустку вихователів збільшили із 42 до 56 днів

На останньому зсіданні уряду Кабмін ухвалив постанову відповідно до якої відпустку вихователів дошкільних навчальних прирівняли до відпустки вчителів.

Читати
16 ЛИП

Руслан Демчак: Культура та духовність, в моєму розумінні, – це коли країна розвиває свою національну самобутність, наші українські духовні традиції.

Читати
12 ЛИП

Руслан Демчак: Я за те, щоб у власників земельних паїв не забирали право на власність, адже це норма, що зазначена у Конституції України

Пріоритетом розвитку аграрного сектора є розвиток фермерських господарств, малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції. Землі, розташовані за межами населених пунктів (крім тих, де розташовані державні об’єкти), мають перейти до комунальної юрисдикції. Вони повинні стати предметом відповідальності місцевих громад та економічним інструментом їхнього розвитку.

Читати
11 ЛИП

Руслан Демчак: Інформаційна безпека країни має базуватись на принципах дотримання балансу інтересів особистості, суспільства та держави

Новина про скандальний телеміст, сколихнула суспільство і ще раз довела, що основою інформаційної політики держави в першу чергу повинен бути захист її інформаційного простору, від антиукраїнської пропаганди та гібридної інформаційної війни. Ситуація повчальна. Адже цей заклик прозвучав саме зараз. Російська Федерація перевіряє нашу реакцію.

Читати
10 ЛИП

Очистити річку Рось від хімікатів можна було в лічені години

Якби у машині, що впала у річку Рось знаходились сорбенти та інші відповідні засоби спрямовані на обмеження важких наслідків аварії, то мінімізацію наслідків виливу пестицидів могли здійснити за кілька годин працівники ДСНС та Національної поліції.

Читати
09 ЛИП

Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу

Читати
08 ЛИП

Руслан Демчак: Округ, в якому я балотуюсь – це моя «мала Батьківщина», я тут народився, я знаю людей та проблеми, з якими вони щодня стикаються. І тому я знаю, що треба робити, аби їм допомогти

Руслан Євгенійович Демчак чинний депутат по 18 виборчому округу, до якого входять Немирівський, Оратівський, Погребищенський, Іллінецький та Липовецький райони, був офіційно зареєстрований Центральною виборчою комісію, як кандидат у народні депутати України.

Читати
06 ЛИП

Гарантією чесного правосуддя має стати невідворотність покарання судді

Фундамент правової держави – чесні, професійні суди. Система правосуддя має стати незалежною від впливу посадових осіб чи інших органів влади.

Читати
05 ЛИП

Руслан Демчак: Щодо додаткового фінансування Ковалівської ОТГ з метою компенсації наслідків негоди

За даними Ковалівського сільського голови В. В. Верховода внаслідок надзвичайної ситуації повністю знищено 800 га посівних площ, садів, городини, ще 400 га – знищено частково.

Читати
05 ЛИП

Законопроекти фінансового сектору, які мають бути прийняті у Парламенті нового скликання

Фінансовий сектор держави має бути інтегрованим у світові ринки капіталу, це сприятиме залученню іноземних інвестицій. Досягнути цього можна надійно захистивши права кредиторів, за рахунок гармонізації українського законодавства із нормами ЄС. Ми вже багато зробили в цьому напрямку.

Читати

 

1 2 3 4 ...   27